Reklama

Powstaje nowa wersja "Pogromców duchów". W obsadzie gwiazdy oryginału!

Wielbicieli "Pogromców duchów" zaskoczyć mogą dwie sensacyjne informacje związane z planowaną nową odsłoną tego filmowego cyklu. Jak dowiedział się nieoficjalnie dziennik "The Sun", w kolejnej produkcji w epizodycznych rolach wystąpią gwiazdy dwóch pierwszych części "Pogromców duchów" - Sigourney Weaver, Bill Murray i Dan Aykroyd. Co więcej, akcja filmu z Nowego Jorku ma przenieść się do Londynu.

"Szefowie studia biorą na warsztat dobrze znaną serię filmową, umieszczając ją w nowej lokalizacji, ale zachowując magię oryginału. To będzie genialne" - informator dziennika "The Sun" mówi o planach Sony Pictures. 

Magię oryginału uda im się zachować dzięki zaangażowaniu aktorów, którzy zagrali w pierwszych dwóch częściach "Pogromców duchów" z 1984 i 1989 r. Chodzi o Billa Murraya i Dana Aykroyda oraz Sigourney Weaver. Oni kreowali naukowców ujarzmiających nowojorskie duchy, ona natomiast wcielała się w wiolonczelistkę, która była jedną z ich pierwszych klientek. Tym razem role tych gwiazd będę tylko epizodyczne. To, w jakich sposób ich postacie będę osadzone w fabule oraz ogólny zarys historii, pozostaje na razie tajemnicą.

Reklama

"Pogromcy duchów" przeniosą się do Londynu

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu w Wielkiej Brytanii. "'Pogromcy duchów' zawsze kojarzyli się z Nowym Jorkiem, ale tym razem zespół postanowił rozważyć inne wielkie miasta z historiami duchów. Londyn ze swoim dziedzictwem daje duże pole do popisu" - twierdzi źródło.

Z kolei na początku grudnia ubiegłego roku Sony Pictures ogłosiło, że film wyreżyseruje Gil Kenan, który wcześniej jako scenarzysta zapracował na sukces "Pogromców duchów. Dziedzictwo" (2021). Paul Rudd, Finn Wolfhard i Mckenna Grace z obsady "Dziedzictwa" będą kontynuować swoją przygodę z duchami.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pogromcy duchów

Reklama

Reklama

Reklama