Reklama

Reklama

Powrót Monty Pythona!

Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

"Monty Python: Almost the Truth (The Lawyer's Cut)" będzie analizą fenomenu Pythonów, w którym znajdą się wypowiedzi fanów grupy - " gwiazd rocka, komików, aktorów, polityków, pisarzy, ludzi telewizji, przywódców sekt religijnych, antagonistów Monty Pythona oraz potencjalnych zabójców". Wiadomo, że w filmie pojawią się Hugh Hefner, Eddie Izzard, Dan Aykroyd oraz Tim Roth.

Seria zadebiutuje w amerykańskiej kablówce IFC we wrześniu w ramach specjalnego "Tygodnia z Monty Pythonem". Po telewizyjnej emisji film ukaże się również na DVD.

Szef IFC, George Lentz, zauważył, że to pierwsze wspólne spotkanie "Pythonów" od czasu zrealizowanego w 1983 roku "Sensu życia według Monty Pythona". Dodał też, że to wspaniała okazja do celebracji 40-lecia powstania grupy.

Reklama

Ciekawe tylko jak Pytjhonowie poradzą sobie z postępującą ekscentrycznością Johna Cleese'a, który całkiem niedawno oświadczył, że nie przepada za swymi kolegami. "Jeden z nich jest w porządku, chodzi mi o tego małego, który prowadzi te nudne programy o podróżowaniu [Michael Palin], ale cała reszta jest okropna" - miał powiedzieć Cleese.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: john cleese | Terry Gilliam | Palin | John Terry | Eric Idle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy