Reklama

Reklama

"Powrót do przyszłości": Wzruszające spotkanie

Kultowy film "Powrót do przyszłości" ma już 37 lat. Ostatnio doszło do naprawdę niezwykłego spotkania - pierwszy raz od dawna mogliśmy zobaczyć razem aktorów, którzy wcielali się w głównych bohaterów. Christopher Lloyd i Michael J. Fox zafundowali fanom wiele emocji.

Gwiazdorzy "Powrotu do przyszłości" wzięli udział w tegorocznej edycji New York Comic Con. Michael J. Fox miał okazję spotkać się po latach z dawnym kolegą z planu słynnego filmu, Christopherem Lloydem.

Gdy Fox zobaczył swojego przyjaciela, natychmiast wstał i przytulił go. Ten widok rozczulił fanów, a nagarnie dokumentujące zdarzenie, cieszy się dużą popularnością w sieci. 

Reklama

Michael J. Fox: W jakim stanie jest aktor?

Podczas występu na Comic Con. Fox udzielił informacji na temat swojego stanu zdrowia. Pod koniec lat 90. u gwiazdora zdiagnozowano chorobę Parkinsona, przez którą wycofał się z aktorstwa. Jak zapewnił, mimo coraz bardziej dokuczliwych dolegliwości, stara się pozostać optymistą.

"Cóż, w zeszłym roku złamałem kość jarzmową, kość w oczodole, a także dłoń, łokieć i ramię. To był zdecydowanie ciężki rok. Dostrzegam jednak jasną stronę. Uświadomiłem sobie, że jestem w stanie to wszystko przetrwać i poczułem wdzięczność. Jeśli potrafisz znaleźć cokolwiek, za co możesz być wdzięczny, oznacza to, że będzie tylko lepiej. Na tym według mnie polega optymizm" - podkreślił aktor.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Christopher Lloyd | Michael J. Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy