Reklama

Reklama

Powiększyła biust, teraz żałuje

Aktorka Denise Richards, dziewczyna Jamesa Bonda, w filmie "Świat to za mało" z Piercem Brosnanem jako agentem 007, żałuje, że powiększyła sobie biust, gdy była nastolatką. Dziś ocenia, że przez ten zabieg, wpędza w kompleksy swoje córki.

Aktorka miała zaledwie 19 lat, gdy zdecydowała się na operację wszczepienia implantów. Teraz gwiazda i była żona Charliego Sheena żałuje szczególnie tego, że jej decyzja z przeszłości podważa jej autorytet, gdy tłumaczy swoim córkom jak ważna jest pewność siebie.

"Często czuję się jak hipokrytka w kontakcie z moimi córkami, kiedy chcę je nauczyć zdrowego spojrzenia na siebie, piękno i swoje ciało. Pracuję w branży, gdzie wygląd i waga mają duże znaczenie..." - napisała 40-letnia aktorka na swoim blogu.

"Moje córeczki widzą mnie w pracy, czy kiedy przygotowuję się do sesji zdjęciowej i jestem pewna, że czasem nie rozumieją po co mnie stylizują i tak długo przygotowują do zdjęć. Zawsze tłumaczę im, że taka jest moja praca" - dodała mama 7-letniej Sam i 6-letniej Loli.

Reklama

"Szkoda, że gdy miałam 19 lat i poddałam się operacji powiększenia biustu, nie miałam wystarczającej pewności siebie, żeby tego nie robić. Do większej pewności bardzo chcę zachęcić moje córki. Pragnę, by akceptowały swoje ciało, były zdrowe i wierzyły w siebie" - oznajmiła gwiazda.

Richards niedawno zapewniła swoim córkom ze związku z Sheenem kolejne rodzeństwo. Aktorka znana z filmu "Dzikie żądze" adoptowała nowo narodzoną dziewczynkę o imieniu Eloise. Od rozwodu z Sheenem w 2006 roku gwiazda jest samotną mamą.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Denise Richards | żałować

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje