Reklama

Reklama

"Porady na zdrady 2": Karolina Chapko nie do poznania

Karolina Chapko dołączyła do obsady komedii "Porady na zdrady 2". Do roli w filmie musiała jednak zmienić wygląd. Na jaką metamorfozę zdecydowała się aktorka?

Karolina Chapko dołączyła do obsady komedii "Porady na zdrady 2". Do roli w filmie musiała jednak zmienić wygląd. Na jaką metamorfozę zdecydowała się aktorka?
Karolina Chapko / Michał Baranowski /AKPA

Niedawno rozpoczęły się prace nad komedią romantyczną "Porady na zdrady 2". Jej pierwsza część zgromadziła w kinach blisko 750 tysięcy widzów, a na ekranie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy, jak: Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska czy Weronika Rosati. Teraz do tego obsady dołączyła także Karolina Chapko, a na planie towarzyszą jej m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Julia Kamińska. Premiera drugiej części filmu planowana jest na koniec tego roku.

Reklama

36-letnia aktorka do roli w nowej produkcji musiała przejść metamorfozę. Karolina Chapko jest naturalną blondynką, lecz w filmie będziemy mogli zobaczyć ją w rudych włosach!

To niemała zmiana, która spowodowała, że nawet jej 4-letni syn Igor nie poznał swojej mamy, gdy ta wróciła do domu od fryzjera. Aktorka miała z tego niezły ubaw, a sama przyznaje, że lubi drastyczne zmiany w swoim wyglądzie i nie ma nic przeciwko byciu rudzielcem.

Karolina Chapko w nowej fryzurze

Karolina Chapko jest absolwentką i wykładowczynią krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Zawodowo związana jest z dwoma krakowskimi teatrami - Bagatela i STU. Największą popularność zyskała dzięki roli w filmie "Oszukane" produkcji TVN i serialowi "1920. Wojna i miłość", gdzie grała Zofię Olszyńską. Za rolę w filmie "Yuma" nominowana była do nagrody Złota Kaczka. Na ekranach telewizorów regularnie widzimy ją w roli Dominiki w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka zagrała również w serialu "Korona królów", w którym wcieliła się w rolę Elżbiety Pieckiej, trzeciej żony króla Władysława Jagiełły.

Obecnie Karolina Chapko pracuje też nad małą rolą w nowej francusko-polskiej produkcji "Dom wybrany". Natomiast za rolę w filmie "ALLiN" otrzymała główną nagrodę "Best Actress" na festiwalu w Malezji. Na planie tego projektu spotkała się też z Mikołajem Roznerskim i Aleksem Mackiewiczem.

Jak widać, aktorka nie narzeka na brak pracy, a już za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć, jak poradziła sobie w nowej produkcji. Teraz zaś Karolina Chapko zachwyca nowym wyglądem, który uwieczniony został na kadrach z filmu "Porady na zdrady 2".

Autor: Marzena Gargas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Porady na zdrady | Karolina Chapko

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy