Reklama

Polskie "Pulp fiction" ukończone

W Gdańsku zakończyły się zdjęcia do nowego filmu Konrada Daniela i Pawła Kaczmarka zatytułowanego "4play - gra wstępna." Po sukcesie swojego debiutanckiego filmu ("Zasada talionu" zdobyła m.in. nagrodę za najlepszy debiut na OKFA w Koninie oraz II nagrodę na festiwalu "Ściemnisko" w Bydgoszczy), który był właściwie produkcją kameralną, młodzi filmowcy realizują kolejny projekt z dużo większym rozmachem.

Na planie pojawiły się piękne i uzbrojone młode aktorki związane z teatrem studenckim Maybe Theatre Company. Zdjęcia do filmu realizowane były m.in. w hotelu Wolne Miasto w Gdańsku oraz w studenckim klubie Medyk dzięki uprzejmości właścicieli.

Reklama

"4play - gra wstępna" to film niezależny, realizowany ze środków własnych. Inspiracją dla autorów był "Pulp fiction" Quentina Tarantino, co podkreślają nawet imiona głównych bohaterów: Winca i Juliusza. Jak mówią sami twórcy o swoim nowym filmie - "4play - gra wstępna" to taka męska fantazja na temat flirtu i relacji damsko-męskich. To także zabawa konwencją gangsterską oraz frywolna gra z widzem. Premiera już wkrótce.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ukończenie | gra wstępna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje