Reklama

Polskie gwiazdy, które spróbowały swoich sił w filmie

Wokalistka, trenerka fitness, autorka bestsellerowej książki, fotomodelka i gwiazda telewizyjnego programu - co je łączy? Każda z nich zapragnęła spróbować swych sił w aktorstwie. Cóż, nie można być dobrym we wszystkim. Oto polskie gwiazdy, który chciały sprawdzić się przed kamerą.

Dorota "Doda" Rabczewska

Dorota Rabczewska nie lubi się ograniczać. Scena jej nie wystarcza, dlatego zapragnęła spróbować swych sił jako aktorka. Swoje pierwsze kroki stawiała na deskach teatru Buffo, w którym w latach 1998-2000 występowała w musicalach. W 2008 roku pojawiła się w "Sercu na dłoni" Krzysztofa Zanussiego, ale to za sprawą występu w filmie "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego w sieci zawrzało. Rabczewska wcieliła się w główną kobiecą rolę, a partnerowali jej: Cezary Pazura i Marcin Dorociński. Doda się nie popisała, krytycy nie byli zachwyceni. Artystka kontynuuje jednak przygodę z kinem, ale tym razem jako producentka. Obecnie czuwa nad produkcją filmu "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej.

Reklama

Chociaż Natalia Siwiec kojarzona jest głównie z fotomodelingiem i aktywnymi działaniami na Instagramie, to od lat powtarzała, że marzy jej aktorstwo. Większą rolę udało jej się dostać w "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", gdzie zagrała Violę - ukochaną "Waldena" (Tomasz Włosok). Nie zabrakło z jej udziałem odważnych scen miłosnych uniesień. Jednak krytycy zgodnie uznali, że Siwiec powinna dać sobie spokój z graniem w filmach.

Blanka Lipińska

Od kiedy Blanka Lipińska wydała bestsellerową książkę "365 dni" ani na chwilę nie przestaje być o niej głośno. Autorka napisała jeszcze dwie części, a na początku 2020 roku do kin trafiła ekranizacja pierwszej powieści. Lipińska wówczas w dowcipny dla siebie sposób, opublikowała na Instagramie zdjęcie w sukni ślubnej. Udało jej się wszystkich nabrać, że wzięła prawdziwy ślub. W rzeczywistości okazało się, iż fotografia przestawiała kadr z filmu, bo kobieta zrealizowała swoje marzenie i pojawiła się w epizodzie  adaptacji swojego dzieła. Podczas gali KSW 54 zdradziła nadchodzące plany - w 2022 roku do kin trafi sequel na podstawie "Ten dzień".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje