Reklama

Polskie gwiazdy Instagrama. Kto ma najwięcej obserwujących?

Na instagramowych profilach polskich aktorek nie ma miejsca na nudę. Gwiazdy odsłaniają przed fanami fragmenty swego nie tylko zawodowego, ale i prywatnego życia. Które artystki zdobywają coraz większe zainteresowanie i mają najwięcej obserwujących? Sprawdźcie!

Anna-Maria Sieklucka (2,6 mln obserwujących)

Publiczność usłyszała o Annie-Marii Siekluckiej w ubiegłym roku, kiedy Blanka Lipińska poinformowała o tym, kto zagra główną kobiecą bohaterkę w adaptacji jej bestsellerowej powieści. Do czasu występu w "365 dniach" aktorka skupiała się na grze w teatrze. Postać Laury Biel przyniosła jej międzynarodowy rozgłos, a na Instagramie, w imponującym tempie, pojawiła się rekordowa liczba obserwujących - aż 2,6 mln! Sieklucka z zaangażowaniem prowadzi swój profil. Lwią część jej konta stanowią profesjonalne zdjęcia z sesji fotograficznych. Kobieta dostosowuje treści do fanów, dlatego rzadko publikuje opisy w języku polskim; stara się porozumiewać po angielsku.

Reklama

Julia Wieniawa (1,7 mln obserwujących)

Aktorka, odkąd tylko pojawiła się w blasku fleszy, ani na chwilę nie daje o sobie zapomnieć. Za pośrednictwem Instagrama relacjonuje najważniejsze wydarzenia ze swego życia. Obserwujący od razu wiedzą, czy Wieniawa jest na planie nowego filmu, a może na treningu do "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Artystka z dystansem podchodzi do wielu spraw, dlatego nie boi się dodawać niekiedy kontrowersyjnych treści. Jej zdjęcie z basenu z podpisem "Ubrana w litery" szybko obiegło wirtualny świat. Artystka łączy wpisy poważne z luźniejszymi. Zdradziła nawet kilka ćwiczeń, które uwielbia wykonywać, by dbać o formę.

Barbara Kurdej-Szatan (1,3 mln obserwujących)

Profil Barbary Kurdej-Szatan zawiera wpisy ze sfery prywatnej i zawodowej. Artystka na Instagramie chętnie dzieli się informacjami o rodzinie. Teraz, kiedy jest na finiszu ciąży, dodaje dużo zdjęć "z brzuszkiem", pokazując przy tym, jak bardzo nie może doczekać się maluszka. Co więcej, sposób prowadzenia konta przez aktorkę wyróżnia się na tle innych, ponieważ nie ogranicza się do zamieszczania samych "suchych" treści, tylko bezpośrednio wchodzi z rozmowę z odbiorcami. Jej wpisy przeważnie skierowane są prosto do fanów. Jakby od razu tworzyła je z myślą o nich. 

Małgorzata Kożuchowska (1 mln obserwujących)

Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej przypomina swego rodzaju internetową wersję pamiętnika. Aktorka szczerze porusza tematy bliskie jej sercu. Fotografie nawiązujące do scenicznych występów opatrzone są przemyśleniami i odczuciami, które wówczas jej towarzyszyły. Artystka w swoich wpisach nie skupia się tylko na tematach związanych z graniem. Przy okazji ważnych wydarzeń, przeżywa istotne dla Polaków momenty. Tak było na przykłąd w przypadku zwycięstwa Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Kobieta opublikowała zdjęcie, pod którym podzieliła się radością i uznaniem dla zawodnika Bayernu Monachium.

Wiktoria Gąsiewska (932 tys. obserwujących)

Rosnąca popularność Wiktorii Gąsiewskiej sprawiła, że zaczęły się nią interesować różne znane firmy, z którymi rozpoczęła współpracę. W efekcie, aktorka na Instagramie często udostępnia swoim fanom kody rabatowe poszczególnych marek. Na jej profilu nie brakuje też postów pokazujących, jak artystka lubi spędzać wolny czas. Dodatkowo, kobieta nie zamyka się tylko na aktorstwo, próbuje swoich sił w różnych branżach. Przykładem takiego działania jest projekt własnej kolekcji plecaków, wypuszczonej z myślą o uczniach powracających do szkoły.

Małgorzata Socha (904 tys. obserwujących)

Na profilu Małgorzaty Sochy przeważają posty przepełnione radością. Aktorka czerpie garściami ze wszystkiego, co ją uszczęśliwia, dlatego swoim fanom również stara się przekazywać pozytywną energię. Nawet treści o narzekaniu potrafi przemienić w żart. Artystka często umieszcza też zdjęcia z planów kolejnych projektów, informując przy tym o rozwoju swojej kariery. Ceni sobie przyjaźń, więc fotografie z bliskimi stanowią stały element jej konta. Obecnie przygotowuje się do roli w "Brzyduli 2" i z tej okazji stworzyła specjalną zakładkę, gdzie kieruje treści okołoserialowe.

Anna Mucha (810 tys. obserwujących)

Instagram Anny Muchy jest wiecznie żywy. Aktorka nie boi się szokować, więc często zamieszcza prowokujące wpisy. Przykładem było dodanie filmiku z planu "Sztuki Łączenia" (nowego podcastu Kuby Wojewódzkiego na platformie YouTube), gdzie zwróciła się do prowadzącego: "Przecież ja Cię widziałam nagiego". Ponadto, jej posty skupiają się wokół aktorskich wyzwań, wspomnień o minionych rolach. Gwiazda postawiła na rozrywkowy sposób prowadzenia profilu, na którym nie brakuje też jej wyzywających zdjęć.

Autorka tekstu: Aleksandra Góra

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy