Reklama

Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

Uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Antek Pawlicki użycza swego głosu Czarnoksiężnikowi z Krainy Oz we wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin fantastycznej produkcji "Oz: Wielki i Potężny".

Film pojawi się w kinach już w najbliższy piątek, 8 marca w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem.

Reklama

Mój bohater to gość, który daje show, udaje czary. Dominującą cechą jego charakteru jest słabość do kobiet. To właśnie z powodu miłosnej przygody trafia do Krainy Oz, gdzie zostaje wzięty za prawdziwego czarodzieja - opowiada o swojej postaci Pawlicki.

Przygotowując się do roli, aktor zawsze stara się odnaleźć w sobie cechy tej postaci. Nie inaczej jest w przypadku gwiazdy filmu "Big Love": Myślę, że każdy z nas jest na swój sposób pomysłowy, posiada pewien urok osobisty. Ja również. Co do tej słabości Oza do kobiet, to cóż... Również mam coś z tego - dodaje z uśmiechem aktor.

"Oz: Wielki i Potężny", najnowsza produkcja twórców filmu "Alicja w Krainie Czarów", to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.

W polskiej wersji językowej obok Antka Pawlickiego występują Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha, Marieta Żukowska oraz Jacek Braciak.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje