Reklama

Reklama

Polska top modelka chce być reżyserką

22-letnia gwiazda modelingu Monika Jagaciak nie myśli, tak jak wiele koleżanek po fachu, o karierze aktorskiej. Chciałaby natomiast kręcić filmy. Ma nadzieję, że bycie modelką nie będzie jej głównym zajęciem przez następne 20 lat.

Monika Jagaciak na Victoria's Secret Fashion Show 2015

"Nie będę aktorką, w ogóle nie widzę się w tej roli. Co prawda nigdy nie mów nigdy, ale teraz aktorstwo naprawdę mnie nie interesuje. Myślę bardziej o tworzeniu filmów" - stwierdziła top modelka w rozmowie z "Viva! Moda".

"Mam parę pomysłów na filmy dokumentalne, ale zdaje sobie sprawę, że nie mogę wziąć kamery do ręki i powiedzieć: 'Dobra, to teraz jestem reżyserką'. Traktuję to poważnie, więc po prostu nad tym pracuję" - dodała.

"Jestem w wieku, kiedy wciąż szukam tego, co chciałabym robić w życiu. Nie chciałabym zresztą, żeby bycie modelką zostało moim głównym zajęcie przez następne 20 lat. Szukam nowej drogi, próbuję wszystkiego po trochu. A mam tę wolność, że w tym momencie moje życie ma mi dużo rzeczy do zaoferowania. Traktuję to jako szansę" - powiedziała.

Reklama

Jagaciak jest pierwszą Polką, która została "aniołkiem" Victoria's Secret. Od kilku lat jest twarzą kosmetyków Chanel. Mieszka w Nowym Jorku.

Być może, gdyby nie kariera modelki, Jagaciak związałaby się ze sportem, tak jej najbliższa rodzina. Jej ojciec jest trenerem kadry w skokach wzwyż, a siostra Anna jest lekkoatletką specjalizującą się w skoku w dal oraz trójskoku.PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Monika Jagaciak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje