Reklama

Polska parodia "Szybkich i wściekłych" podbija internet

Polski vloger Cyber Marian zyskuje popularność na Wyspach Brytyjskich! O jego mającej już ponad milion odsłon parodii filmu "Szybcy i Wściekli" piszą tak ważne tytuły jak "Mirror" czy "Inquisitr".

Duży Fiat, stodoła i tureckie swetry - to wszystko znajdziecie w polskiej, przaśnej wersji trailera filmu "Szybcy i wściekli 7". Klip w ciągu trzech dni obejrzało 1,5 mln ludzi.

Reklama


Cyber Marian to warszawski twórca humorystycznych filmików, występujący w okularach i charakterystycznym swetrze oraz kalesonach na szelkach. Zasłynął m.in. parodią zatytułowaną "Ukryte polskie mega mixy". Vloger prezentuje najlepsze interpretacje zagranicznych piosenek. Tym razem parodia "Szybkich i wściekłych" przyniosła vlogerowi sławę za granicą.

Polska premiera "Szybkich i wściekłych 7" zaplanowana jest na 10 kwietnia. Obraz będzie emocjonalnym pożegnaniem z gwiazda serii Paulem Walkerem, który zginał w wypadku samochodowych w trakcie prac na planie "siódemki".

Akcja filmu rozpoczyna się mniej więcej rok po tym jak zespół Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) powraca do Stanów po ułaskawieniu. Starają się być prawowitymi obywatelami i członkami rodzin, co po latach na wysokich obrotach nie do końca im wychodzi. Dom z całych sił stara się ponownie zacząć życie z Letty (Michelle Rodriguez), podczas gdy Brianowi z trudem przychodzi dostosowanie do funkcjonowania na spokojnych przedmieściach z Mią (Jordana Brewster) i ich synem. Z kolei Tej (Chris Bridges) i Roman (Tyrese Gibson) korzystają z życia, bawiąc się i podrywając dziewczyny.

Wszystko wydawałoby się wracać do normalności, gdyby nie fakt pojawienia się brytyjskiego zabójcy, który z zimną krwią realizuje swój plan i ma rachunki do wyrównania. Swoją wendettę rozpoczyna od brutalnego zabójstwa Hana (Sung Kang) w Tokio oraz próby dokonania kolejnego na Hobbsie (Dwayne Johnson) w L.A. Czarnym charakterem jest Deckard Shaw (Jason Statham), który w metodyczny sposób tropi tych, którzy wykończyli jego młodszego brata Owena (Luke Evans) podczas swojej ostatniej misji.

Kiedy Shaw wysadza w powietrze dom Toretto, symbolicznie uznawany przez 'rodzinę' za symbol odzyskanej wolności, Dominikowi nie pozostaje nic innego jak tylko skontaktować się z wysoko postawionym, tajnym agentem rządowym (Kurt Russell) i poprosić go o pomoc. Jedyną nadzieją na stawienie czoła wrogowi jest ponowne znalezienie się za kółkiem i zabezpieczenie prototypu wyjątkowego, monitorującego urządzenia dla amerykańskiego rządu. W zamian, mogą skorzystać z niego w celu wytropienia Shawa, zanim ten zdąży znowu zabić. Wyjątkowa sytuacja będzie wymagała od Doma, Briana, Hobbsa, Letty, Romana, Tej i Mii zwarcia szeregów jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ale też niebezpieczeństwo, które im zagraża nigdy nie było tak poważne. Akcja zaprowadzi ich w miejsca tak egzotyczne jak Abu Dhabi i Azerbaijan...i jedno tylko pozostanie niezmienne - oszałamiający ryk silników i ulice, które sami nazywają domem.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Szybcy i wściekli 7 | szybka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje