Reklama

"Polityka": Macierewicz i "Misiaczek"

"Kochani, czy rozpoznajecie tych dwóch panów?" - tak Patryk Vega zachęca do obejrzenia kolejnego fragmentu swojego nowego filmu "Polityka". Oglądamy w nim ucharakteryzowanych na Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza - Janusza Chabiora oraz Antoniego Królikowskiego.

Patryk Vega nie ma litości dla polityków partii rządzącej

Początkowo w zamieszczonym fragmencie Chabior-Macierewicz odznacza medalem Królikowskiego-"Misiaczka". "Gratuluję" - mówi. Następnie obmacuje go po nodze ze słowami: "Masz pięknie wyrzeźbioną łydkę". Po czym oglądamy obu panów, jak tańczą. W pewnym momencie Chabior przerywa jednak taniec i zmierza do pocałowania Królikowskiego...

Reklama

Ten ostatni skomentował już zamieszczony film. "Myślałem, że nikomu tego nigdy nie pokażesz" - zażartował aktor.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Vega zamieścił inny fragment "Polityki", w którym zwracał się do fanów słowami: "Kochani, tak przy poniedziałku, pozdrowienia od Ojca Dyrektora". Następnie skierował kamerę na ekran, na którym można było ucharakteryzowanego na ojca Rydzyka Zbigniewa Zamachowskiego, rozmawiającego przez telefon. "Od bezdomnego dostałem, tak im powiedz. No! Przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody. Pan Stanisław. Z Warszawy. Potem wziął i umarł".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polityka | Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje