Reklama

Pokaz oscarowej mody

Być może pokaz oscarowej mody, na którym zaprezentowano legendarne kreacje z dotychczasowych gal, zainspiruje gwiazdy do zwrócenia większej uwagi na to, w czym pojawią się 25 lutego w Kodak Theatre.

W ramach "A Celebration of Oscar Fashion" - bo tak brzmiał pokaz oscarowej mody - zaprezentowano min. kreacje Elizabeth Taylor, Charlize Theron i Hilary Swank, które specjalnie na tę okoliczność użyczyły swych słynnych sukienek.

Reklama

Trzeba bowiem pamiętać, że oscarowa gala to w równym stopniu święto kina, co i mody. To, w czym gwiazda pojawi się na czerwonym dywanie, jest tak samo ważne jak to, kto otrzyma statuetkę Akademii a odzieżowe faux-pas od razu wytknięte zostanie w plotkarskich serwisach i gwiazda jak nic ma zapewnione czołowe miejsce na liście najgorzej ubranych celebrities.

Organizatorzy tegorocznej gali obawiają się jednak, że kreacje gwiazd mogą być zbyt konserwatywne. Chcą,aby powrócił znany Oscarom szyk i ekstrawagancja. Aby więc zainspirować gwiazdy do przyłożenia większej wagi do wyboru oscarowej kreacji, zorganizowano "A Celebration of Oscar Fashion".

Jedną z sukienek, które można było podziwiać, była kreacja Julii Roberts od Valentino, w której w 2001 roku odbierała Oscara. Zobaczyć można było również seksowną, prześwitującą kreację, którą Cher zszokowała oscarową publiczność w 1988 roku.

"Nie można powiedzieć o kreacji Cher, żeby była bezpieczna. Ale na pewno ryzykując pokazanie się w niej, Cher dużo zyskała. W tym roku Jennifer Hudson [nominacja dla "najlepszej aktorki drugoplanowej"] być może założy coś, co wyeksponuje jej wygląd" - powiedział Andre Leon Talley z "Vogue'a".

Aby przekonać się, jak wyglądać będą gwiazdy w oscarową noc, musimy poczekać jednak do 25 lutego.

Już teraz możecie wziąć udział w oscarowym konkursie INTERIA.PL i wytypować swoich kandydatów do Oscarów. Do wygrania ciekawe upominki. Zapraszamy do zabawy!

REUTERS/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | kreacje | Oscary | Cher | fashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje