Reklama

Reklama

Pokaz oscarowej mody

Być może pokaz oscarowej mody, na którym zaprezentowano legendarne kreacje z dotychczasowych gal, zainspiruje gwiazdy do zwrócenia większej uwagi na to, w czym pojawią się 25 lutego w Kodak Theatre.

W ramach "A Celebration of Oscar Fashion" - bo tak brzmiał pokaz oscarowej mody - zaprezentowano min. kreacje Elizabeth Taylor, Charlize Theron i Hilary Swank, które specjalnie na tę okoliczność użyczyły swych słynnych sukienek.

Trzeba bowiem pamiętać, że oscarowa gala to w równym stopniu święto kina, co i mody. To, w czym gwiazda pojawi się na czerwonym dywanie, jest tak samo ważne jak to, kto otrzyma statuetkę Akademii a odzieżowe faux-pas od razu wytknięte zostanie w plotkarskich serwisach i gwiazda jak nic ma zapewnione czołowe miejsce na liście najgorzej ubranych celebrities.

Reklama

Organizatorzy tegorocznej gali obawiają się jednak, że kreacje gwiazd mogą być zbyt konserwatywne. Chcą,aby powrócił znany Oscarom szyk i ekstrawagancja. Aby więc zainspirować gwiazdy do przyłożenia większej wagi do wyboru oscarowej kreacji, zorganizowano "A Celebration of Oscar Fashion".

Jedną z sukienek, które można było podziwiać, była kreacja Julii Roberts od Valentino, w której w 2001 roku odbierała Oscara. Zobaczyć można było również seksowną, prześwitującą kreację, którą Cher zszokowała oscarową publiczność w 1988 roku.

"Nie można powiedzieć o kreacji Cher, żeby była bezpieczna. Ale na pewno ryzykując pokazanie się w niej, Cher dużo zyskała. W tym roku Jennifer Hudson [nominacja dla "najlepszej aktorki drugoplanowej"] być może założy coś, co wyeksponuje jej wygląd" - powiedział Andre Leon Talley z "Vogue'a".

Aby przekonać się, jak wyglądać będą gwiazdy w oscarową noc, musimy poczekać jednak do 25 lutego.

Już teraz możecie wziąć udział w oscarowym konkursie INTERIA.PL i wytypować swoich kandydatów do Oscarów. Do wygrania ciekawe upominki. Zapraszamy do zabawy!

REUTERS/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | kreacje | Oscary | Cher | fashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje