Reklama

"Pogromcy duchów": Reaktywacja?

Po kilku latach plotek, niedomówień i nagłych zwrotów sytuacji wygląda na to, że realizacja trzeciej części kultowej komedii "Pogromcy duchów" ma szansę dojść do skutku.

W ostatnim czasie jeden z pogromców, Dan Aykroyd, podczas występu w programie telewizyjnym "The Dennis Miller Show", ujawnił kilka szczegółów dotyczących planowanego filmu. Jego realizacja powinna rozpocząć się na wiosnę 2012 roku. Nie wiadomo jednak, czy w obsadzie znajdziemy nazwisko Billa Murraya.

Reklama

"To prawda, będziemy robić ten film. Mamy doskonały scenariusz" - powiedział Aykroyd. "Mam nadzieję, że wystąpi w nim pan Murray. Musimy pamiętać, że 'Pogromcy duchów' to także pod względem aktorskim projekt w pełni zespołowy, a rola Billa jest jedną z najistotniejszych, podobnie jak Harolda Ramisa, Sigourney Weaver oraz moja".

Aktor potwierdził również, że fabuła dotyczyć będzie nowej generacji pogromców, z którymi szczególnie współpracować będą postaci odtwarzane przez niego samego i Ramisa.

"Mój bohater, Ray, nie widzi na jedno oko, więc nie może prowadzić cadillaca" - wyznał. "Ponadto ma chore kolano i nie może nosić ciężkich rzeczy. Bohater Ramisa, Egon, jest zbyt duży, żeby zmieścić się w uprząż. Dlatego potrzebujemy młodszych pomocników. Wyciągniemy rękę do młodszego pokolenia".

Pytany o młodych aktorów, którzy mieliby wystąpić w filmie, Aykroyd przyznał, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, choć on sam ma swoje typy. Wyjawił, że w obsadzie znajdzie się miejsce dla trzech mężczyzn i kobiety.

Reżyserem całej serii jest Ivan Reitman. Pierwsza część opowieści o trójce przyjaciół, a zarazem wspólników, zajmujących się łapaniem duchów, ukazała się w 1984 roku. Ogromna popularność filmu skłoniła autorów do przygotowania drugiej odsłony ich przygód, która również spodobała się widzom.

Plotki na temat planów zrealizowania trzeciej części pojawiły się już kilka lat temu, jednak dopiero teraz projekt wydaje się mieć szanse dotarcia na ekrany kin.

Zobacz zwiastun "Łowców duchów":


Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Nie przegap hitów filmowych pokazywanych w telewizji. Wszystko znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje