Reklama

Reklama

Podszywała się pod zaginioną dziewczynę

Amanda Seyfried, znana z głośnych produkcji "Mamma Mia!", "Les Miserables: Nędznicy" i "Wyścig z czasem", zagra główną rolę w filmie "The Girl Who Conned the Ivy League". 27-letnia aktorka wcieli się w słynną oszustkę Esther Reed, która studiowała na uniwersytetach Columbia i Harvard i pobierała tam stypendia, choć nigdy nie skończyła szkoły średniej.

Na planie Amanda Seyfried spotka się z reżyserami Robem Epsteinem oraz Jeffrey'em Friedmanem, z którymi pracowała już przy realizacji swego ostatniego filmu, "Lovelace".

"The Girl Who Conned the Ivy League" opowiada historię oszustki Esther Reed, która stała się celem gigantycznego pościgu.

Dziewczyna pod fałszywym nazwiskiem dostała się na uniwersytety Columbia i Harvard, pobierała kilka stypendiów, choć nigdy nie skończyła szkoły średniej. Jej oszustwa wyszły na jaw w czasie śledztwa w sprawie zaginionej dziewczyny, pod którą podszywała się Esther.

Reklama

Scenariusz "The Girl Who Conned The Ivy League" powstał na motywach artykułu z magazynu "Rolling Stone", którego autorką była Lorene Scafaria ("Nick i Norah").

Zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym roku.

W jednym z niedawnych wywiadów 27-letnia Amanda wyznała, że jej największym, zawodowym wyzwaniem było śpiewanie na żywo przed kamerą. Młoda aktorka swe umiejętności wokalne prezentowała w musicalowej ekranizacji "Nędzników" oraz w kinowym przeboju "Mamma Mia!".

"W 'Les Miserables' musiałam śpiewać zupełnie inaczej. To był całkowicie inny styl, różniący się od piosenek, które mogliście usłyszeć w 'Mamma Mia!'. Wiele osób, włącznie ze mną, było przerażonych. Ale ciężko pracowałam z moim trenerem śpiewu i chyba się udało" - wyznała aktorka.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Na co do kina?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy