Reklama

Reklama

"Podróże kosmiczne" od 8 września

Prawdziwa podróż do gwiazd? Od soboty, 8 września w repertuarze krakowskiego Cinema Park pojawi się zupełnie nowy program "Podróże kosmiczne".

To ciekawa edukacyjno-rozrywkowa propozycja nie tylko dla dzieci, ale również starszych miłośników wiedzy o kosmosie.

Pełna emocji przygoda z programem "Podróże kosmiczne" rozpoczyna się od trójwymiarowej wycieczki po Układzie Słonecznym oraz planetach położonych najbliżej Ziemi. Dzięki technologii 3D widzowie z bliska podziwiają zarówno wielkie, jak i te miniaturowe elementy wszechświata. W kolejnej sali, siedząc w ruchomych fotelach, biorą udział w fascynującej podróży, podczas której ich oczom ukaże się nie tylko niezwykłe piękno naszej Niebieskiej Planety, ale także niebezpieczne zjawiska, które zakłócają równowagę naturalną na Ziemi i mogą prowadzić do zagłady ludzkości. W sali muzyki uczestnicy wyruszą w ekscytującą wyprawę w kosmos z załogą wahadłowca i zobaczą, jak wyglądało pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. W magiczny nastrój międzygalaktycznej przestrzeni wprowadzą uczestników kolorowe efekty świetlne towarzyszącej tej części programu. To nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na widzów!

Reklama

W sali wyobraźni każdy widz będzie miał szansę dowiedzieć się czy na innych planetach również istnieje życie, natomiast w sali inspiracji uczestnicy przekonają się co czeka naszą planetę w bardzo odległej przyszłości. Na koniec kosmicznej przygody sala interaktywna zaprosi widzów na test wiedzy na wielkim ekranie.

"Podróże Kosmiczne" to niesamowicie pouczająca i ciekawa opowieść o kosmosie, układzie słonecznym i gwiazdach. Dzięki innowacyjnej technologii - zastosowanej w Cinema Park - najmłodsi widzowie mogą wybrać się w fascynującą podróż kosmiczną nie odrywając się od Ziemi. W Cinema Park dzieciaki uczą się i bawią jednocześnie. Nie ma mowy o chwili nudy. Seanse wyświetlane są bowiem w sześciu supernowoczesnych salach, a każda z nich to zupełnie inna dawka filmowych emocji. Ruchome fotele, trójwymiarowy film czy interaktywny quiz, w którym każdy może zostać zwycięzcą, to tylko niektóre z atrakcji czekających na naszych widzów. Już 8 września zapraszamy wszystkich pasjonatów kosmosu do Cinema Park Bonarka na niezwykłą podróż na krańce wszechświata" - zaprasza Monika Wolska, Project Manager Cinema Park.

Trzygodzinny program 'Podróże Kosmiczne' stanowi wspaniałą rozrywkę nie tylko dla najmłodszych. W sześciu salach: interaktywnej, 3D, ruchu, inspiracji, muzyki i wyobraźni, ciekawi świata widzowie Cinema Park Bonarka będą mogli poczuć się jak prawdziwi zdobywcy kosmosu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowy program | podróże kosmiczne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy