Reklama

Reklama

Po autograf do Johnny'ego Deppa

Amerykański aktor Johnny Depp ("Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej Perły", "Marzyciel") po raz drugi z rzędu zwyciężył w plebiscycie magazynu "Autograph Collector" na najlepiej i najgorzej rozdające autografy gwiazdy kina. Na drugim końcu listy znalazła się Cameron Diaz ("Siostry", "Aniołki Charliego")

To już 14. edycja rankingu "Autograph Collection".

"Wiele gwiazd, gdy tylko zyskuje sukces i sławę, z miejsca spada w naszym rankingu, ale nie Johnny. On jest w stanie rozdawać autografy na lotnisku, otoczony tłumem podróżnych i dodatkowo niosąc w jednej ręce bagaż" - powiedział Steve Cyrkin - redaktor i wydawca "Autograf Collector".

Tuż za Deppem uplasował się George Clooney ("Good Night and Good Luck", "Syriana").

"Zawsze żartuje podczas podpisywania autografów i ironicznie komentuje swój wygląd na podsuwanych mu do podpisu zdjęciach" - dodał Cyrkin, który staje się bezlitosny jeśli chodzi o Cameron Diaz.

Reklama

"Może i jest utalentowaną aktorką, ale za to nie potrafi śpiewać. Zamiast po prostu spełnić prośbę błagającego o autograf, poucza go jak głupie jest kolekcjonowanie czyichś podpisów" - skwitował redaktor "Autograph Collector".

A co z gburowatością Russella Crowe?

"On mógłby spokojnie dzierżyć tytuł najgorszego z najgorszych. Ale w ostatnich miesiącach stał się dla fanów naprawdę miły" - zakończył Cyrkin.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje