Reklama

"Planeta Singli 3": Zamknięcie trylogii [zwiastun]

Ślubu życzyli im wszyscy, takiego wesela nie życzył im nikt... Zobaczcie najbardziej zwariowany zjazd rodzinny w polskim kinie! Ale najpierw obejrzyjcie zwiastun filmu, który stanie się niedługo waszą ulubioną komedią na Walentynki. Nadchodzi trzecia część, a zarazem wielki finał hitu, który pokochały miliony Polaków.

Borys Szyc i Maciej Stuhr w scenie z "Planety Singli 3"

Kolejna część o perypetiach uwielbianej przez widzów pary granej przez Agnieszkę Więdłochę i Macieja Stuhra powraca już 8 lutego! A wraz z nimi zadziorna Weronika Książkiewicz i niepokorny Tomasz Karolak oraz inni dobrze znani widzom bohaterowie: Joanna Jarmołowicz, Danuta Stenka i Aleksandar Milićević. Tym razem pojawią się także nowe, nieprzeciętne postacie, w które wcielają się takie gwiazdy, jak Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo... inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Reklama

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele - na prośbę Ani - odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina - każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości - Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. "Planeta Singli 3" to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Planeta Singli 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje