Reklama

Reklama

"Planeta Singli 2": Debiut Maffashion

Nowa część "Planety Singli" z każdą sceną będzie coraz bardziej zaskakiwać widzów! Jedną z niespodzianek "Planety Singli 2" jest gościnny udział jednej z najbardziej znanych blogerek modowych w Polsce - Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion.

Nowa część "Planety Singli" z każdą sceną będzie coraz bardziej zaskakiwać widzów! Jedną z niespodzianek "Planety Singli 2" jest gościnny udział jednej z najbardziej znanych blogerek modowych w Polsce - Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion.
Na planie Maffashion spotkała się m.in. z Maciejem Stuhrem /materiały dystrybutora

Julia tak opowiada o swoim debiucie filmowym: "Od lat moim marzeniem była możliwość sprawdzenia swoich sił na wielkim ekranie. Pracę aktorów szanuję, a swoją szansę potraktowałam z pokorą i jako duże wyzwanie, przygodę. Oczywiście mam duże doświadczenie w pracy przed kamerą i obiektywem, jednak to nie to samo, co szansa pojawienia się w kinowej produkcji. Chodziło mi to po głowie od lat, dlatego tak bardzo ucieszyłam się, że już niedługo gotowy film z moim małym epizodem trafi na duży ekran".

Jak blogerka wspomina pracę u boku zawodowych aktorów? "Sama praca na planie była dla mnie stresująca i mobilizująca zarazem. Pomimo tego, że już wcześniej wcielałam się w inne role, to jednak ta była dla mnie całkowicie nowym doświadczeniem. Pierwszy dzień zdjęciowy był rzuceniem mnie od razu na głęboką wodę, ponieważ zdjęcia były z Maćkiem Stuhrem, który jest genialnym aktorem. To potrafi lekko sparaliżować. Natomiast sama atmosfera na planie była cudowna. Bardzo zżyłam się z całą produkcją przez ten czas, wszyscy byli życzliwi i dbali o mnie. Do tego stopnia czułam się komfortowo, że gdy padł ostatni klaps dotyczący mojej roli, to autentycznie poczułam smutek, że to już koniec moich scen".

Reklama

Okazuje się także, że postać, w jaką wcieliła się Maffashion jest częściowo wykreowana także przez nią. "Moja postać oczywiście była rozpisana wcześniej, natomiast zaskoczę wszystkich mówiąc, że to jak wyglądam w filmie jest całkowicie moim pomysłem. Reżyser od razu zaakceptował moją wizję. Spodobał mu się pomysł, aby moja filmowa Kasia w każdej scenie była ubrana na inny kolor! Począwszy od butów po czubek głowy. Chciałam, aby mój mały epizod bardziej rzucił się w oczy. Aby moja postać była bardzo wyraźna, inna i charakterystyczna" - opowiada Maffashion.

Jak Julia poradziła sobie na wielkim ekranie widzowie przekonają się już 9 listopada!

Planeta Singli 2" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Związek Ani (Więdłocha) i Tomka (Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Planeta Singli 2 | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL