"Plan B": Kinga Dębska o miłości

Można już zobaczyć pierwszą zapowiedź "Planu B", najnowszego filmu Kingi Dębskiej! "Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć" - mówi reżyserka o swoim najnowszym tytule, kolejnym po hitowych "Moich córkach krowach". W "Planie B" zobaczymy m.in. Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską i Krzysztofa Stelmaszyka. Premiera filmu jest zaplanowana na 2 lutego 2018 roku.

Edyta Olszówka w scenie z "Planu B"

"Plan B" to obyczajowy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że dramatyczne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Reklama

Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego br. Wtedy reżyserka Kinga Dębska obiecywała, że nie zrobi przesłodzonej laurki.

Teraz dodaje: - To, kiedy zaczęliśmy zdjęcia, nie ma większego znaczenia. Ważne, że udało się je skończyć (uśmiech). Myślę, że udało się nam dotknąć emocji tak, jak chciałam, że film wzrusza, bawi i daje widzom satysfakcję. Laurka to na pewno nie jest, jest za to porządny obyczajowy film o miłości. Taki, jakie lubię oglądać, gdzie widza traktuje się serio, gdzie mu się nie wciska kitu, ale opowiada historie. Według mnie brakowało ostatnio w polskim kinie dobrego filmu o miłości, nie będącego komedią romantyczną ani dramatem psychologicznym. Ludzie lubią opowieści o miłości, w których mogą się przejrzeć. Ja na pewno. Więc tak, dotrzymałam słowa.

Scenarzystką filmu jest Karolina Szablewska - autorka pierwszej części "Listów do M." oraz "Po prostu przyjaźń".

Dowiedz się więcej na temat: Plan B (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje