Reklama

Reklama

"Pięćdziesiąt twarzy Greya": Jamie Dornan wyznał, w kim się kochał

Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya" jest obiektem westchnieniem dla wielu kobiet na całym świecie. Jednak gdy Jamie Dornan sam był nastolatkiem, to też lokował uczucia w niedostępnych obiektach. Aktor zdradził, że był czas, kiedy każdej nocy całował przed pójściem spać zdjęcie Liv Tyler. Po latach ze wstydem wyznał to nawet swojej dawnej idolce.

"Miałam przy łóżku czarno-białe zdjęcie Liv Tyler i całowałem je każdej nocy przed pójściem spać" - Jamie Dornan zwierzył się podczas wideorozmowy z brytyjskim "Vogue’em". 

Po latach, kiedy był w Nowym Jorku, spotkał swój niegdysiejszy obiekt westchnień. Towarzyszyła mu wtedy przyjaciółka-aktorka, która sprowokowała go do tego, by podzielił z Liv tą ciekawostką. "Bardzo uroczo zareagowała. Ale i tak czułem się zawstydzony" - wspomina Dornan.

Reklama

Jamie Dornan: Nowy film

Od ponad dziesięciu lat serce Dornana należy do angielskiej aktorki i piosenkarki Amelii Warner. Pobrali się w 2013 i mają trzy córki. Gdyby Jamie był singlem, mógłby smalić cholewki do Liv Tyler, gdyż ta w ubiegłym roku rozstała się ze swoim narzeczonym i ojcem jej dwojga dzieci.

Za miesiąc Jamiego będziemy mogli zobaczyć na ekranach polskich kin w komediodramacie "Belfast" w reżyserii Kennetha Branagha. Dla aktora to szczególny film, bo jego akcja rozgrywa się w rodzinnym mieście Dornana. To opowieść o dzieciństwie w bardzo niespokojnej Irlandii Północnej końca lat 60.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy