Reklama

Penelope Cruz projektuje biżuterię

"Kiedy dorastałam, nie miałam zbyt dużo biżuterii. Zaledwie kilka drobnych kolczyków i pierścionek z granatem od mojej babci Modesty" - wspomina Penelope Cruz. Niedawno aktorka odnalazła się w roli projektantki biżuterii.

Przedsmak kolekcji Penelope Cruz zaprezentowała w trakcie tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes

W dzieciństwie Penelope Cruz lubiła przeglądać modowe magazyny i przeprojektowywać widziane na zdjęciach ubrania i biżuterię. Te umiejętności przydały się jej, kiedy Atelier Swarovski zaprosiło aktorkę do współpracy przy zaprojektowaniu sygnowanej przez nią kolekcji biżuterii. Całość to swego rodzaju historia aktorki, dlatego nie zabrakło w niej biżuterii dedykowanej babci.

"Przed rozmową z Nadją (Swarovski) nie zdawałam sobie sprawy, że w laboratorium można tworzyć kamienie" - wspomina na łamach miesięcznika "Vogue" Cruz.

Reklama

Aktorka rozpoczęła proces projektowania od wysłania zespołowi Swarovskiego około 300 zdjęć rzeczy, które kocha, a następnie spędziła godziny "jako skromny słuchacz i uczeń". Projektanci analizowali wycinki z filmów, fragmenty powieści, obrazy, zdjęcia tancerek baletowych, starych kolekcji biżuterii - wszystkie te elementy składają się na historięCruzi opowiedzianą za pośrednictwem kamieni szlachetnych.

Przedsmak kolekcji aktorka zaprezentowała w trakcie tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Penelope Cruz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje