Reklama

Paweł Małaszyński polskim Hitmanem

Znany aktor użyczy swojego głosu głównej postaci w grze "Hitman: Rozgrzeszenie".

W grze "Hitman: Rozgrzeszenie" główny bohater, Agent 47, podejmuje się niezwykle osobistego zadania. Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 stara się znaleźć odkupienie w spaczonym i skorumpowanym świecie.

Reklama

Gra dostępna będzie już 20 listopada tego roku w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru, zarówno na komputery osobiste jak i na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Paweł Małaszyński to znany polski aktor filmowy i teatralny, jak i wokalista rockowy. Na dużym ekranie zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie "Świadek koronny". Wystąpił także m.in. w "Oficerze", "Twarzą w twarz", "Katyniu", "Skrzydlatych świniach".

Otrzymał Telekamerę 2007 w kategorii Najlepszy Aktor oraz Telekamerę 2008 w tej samej kategorii. Został też laureatem Super Telekamery TeleTygodnia. Obecnie występuje na deskach Teatru Kwadrat w Warszawie. Posiada także doświadczenie w dubbingu w filmach kinowych.

W październiku na antenie Canal+ zadebiutuje serial 'Misja Afganistan", w którym Małaszyński wciela się w postać oficera Pawła Konaszewicza obejmującego dowodzenie plutonem wyjeżdżającym do Afganistanu.

- Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem. Wiedziałem, że jest to ważna produkcja, ponieważ traktuje o konflikcie, który cały czas trwa. Jesteśmy jego naocznymi świadkami - powiedział Małaszyński. - Nigdy nie przeżyłem tak skrajnych emocji jak na tym planie, od tych najgorszych do tych najszczęśliwszych. Mam nadzieję, że to widać na ekranie - dodał aktor.


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paweł Małaszyński | Hitman | Hitman: Rozgrzeszenie | Paweł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje