Reklama

Reklama

Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

Mimo że hollywoodzki aktor Paul Walker nie żyje, wiceprezes studia NBC Universal zapewnił, że... zobaczymy go w najnowszej odsłonie "Szybkich i wściekłych".

Dla fanów "Szybkich i wściekłych" Paul Walker pozostaje wiecznie żywy

Wspomnianym wiceprezesem NBC Universal jest Ron Meyer. Zapytany ostatnio, czy grana przez Walkera postać Briana O’Connora będzie w najnowszym filmie, Meyer odpowiedział: "Paul nie wystąpi już w tym filmie, ale pojawi się tam w jakiejś formie. Nie mogę jeszcze zdradzić, w jakiej. Nie będzie to jednak wyglądało to tak, jak w poprzednim filmie".

Przypomnijmy, że z uwagi na niespodziewaną śmierć aktora, który zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku, twórcy filmu musieli użyć technologii CGI, aby dokończyć siódmą część "Szybkich i wściekłych". "Modelem", który posłużył do odtworzenia sylwetki Paula, był jego młodszy brat - Cody.

Reklama

Według dotychczasowych zapowiedzi, najnowsza produkcja NBC Universal będzie dużo mroczniejsza niż poprzednie części. Za reżyserię ma odpowiadać Gary Grey, znany z pracy nad "Straight Outta Compton".

"Mamy reżysera, który wyciągnie z tego filmu mrok i prawdziwy charakter" - powiedział ostatnio Vin Diesel, gwiazda poprzednich części.

Premiera filmu zaplanowana jest na 14 kwietnia 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paul Walker | Vin Diesel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje