Reklama

Paul Walker: Skakać z dachów

Od piątku widzowie w kinach w całej Polsce mają okazję obejrzeć Paula Walkera w ostatnim filmie, w którym zagrał pełną rolę.

W udostępnionym przez dystrybutora filmu wywiadzie aktor odsłania kulisy kręcenia filmu "Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych".

Reklama


"Jednym z powodów, dla którego przyjąłem tę rolę, to fakt, że będę mógł poszaleć, zmierzyć się z fizycznymi wyzwaniami, skakać z dachów, ścigać się samochodami...Po prostu dobrze się bawić" - powiedział aktor.

"Wraz z Davidem [David Belle - aktor - przyp. red] cały czas staramy się uatrakcyjnić akcję, wprowadzając element humoru przy zachowaniu wysokiej dynamiki. To też jest wielkie wyzwanie, ale na koniec dnia, po zakończeniu pracy, możemy uczciwie przybić piątki, nawet jeśli istnieją bariery językowe. Każdy rozumie co to 'przybić piątkę'" - dodał Walker.

Akcja filmu według scenariusza Luka Bessona rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata gettcie, zwanym Brick Mansions.

W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje