Reklama

Paul Mescal uchwycony na planie nowego "Gladiatora". Oto Lucjusz Werus!

"Gladiator 2" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. W Internecie pojawiły się dziś pierwsze fotografie z planu, na których możemy zobaczyć Paula Mescala w kostiumie. Jak się prezentuje?

Paul Mescal jako Lucjusz Werus

O kontynuacji "Gladiatora" wiemy od 2018 roku. Produkcja ma oddać hołd powstałemu w 2000 roku oryginałowi. 

Bohaterem filmu jest dorosły już Lucjusz (Paul Mescal), wnuk Marka Aureliusza. Gdy walczy na wojnie, jego żona i przybrana matka zostają zabite. Lucjusza przepełnia żądza zemsty i decyduje się na wędrówkę do Rzymu, by pomścić bliskich.

Dziś pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sfatygowanego Mescala w zbroi. Aktor został uchwycony podczas kręcenia scen w jednej z wiosek hrabstwa Sussex. 

Reklama

"Gladiator 2": Co wiemy o kontynuacji klasyka?

Reżyserią i koprodukcją filmu zajmuje się Ridley Scott, który był odpowiedzialny za stworzenie pierwszej części (2000). 

Na ekranie zobaczymy m.in. Denzela Washingtona, Pedro Pascala, Josepha Quinna, Freda Hechingera and Dereka Jacobiego. Widzowie seansów testowych ujawnili jakiś czas temu, że produkcja robi wrażenie oraz że warto na nią czekać. Najbardziej przypadły im do gustu zapierające dech w piersiach walki oraz kreacja aktorska matki głównego bohatera, czyli Connie Nielsen. Niektórzy już zaczęli jej wróżyć za tę rolę nominację do Oscara. 

Polska premiera filmu jest zapowiedziana na 22 listopada tego roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paul Mescal | Gladiator 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama