Reklama

Paryż, Nowy Jork, Hawana

Daniel Brühl jest młodym, zdolnym, ciekawym świata i podróży, niemieckim aktorem. Jego międzynarodowa kariera rozwinęła po wystąpieniu u boku Brada Pitta w filmie Quentina Tarantino "Bękarty wojny" . Po spędzeniu "2 dni w Paryżu" i "2 dni w Nowym Jorku", przyszła pora na zasłużony odpoczynek, czyli... "7 dni w Hawanie".

Z pewnością wiele osób pamięta młodego i przystojnego Daniela Brühla z filmu "Good Bye Lenin!", gdzie zagrał główną rolę. Wówczas musiał udawać przed mieszkającą we Wschodnim Berlinie schorowaną matką, że komunizm wcale nie upadł, a mur berliński jest nietknięty i ma się świetnie.

Reklama

Już 4 lata później (w 2007 roku) aktor miał okazję poznać stolicę Francji jako rewolucyjny aktywista dzięki udziałowi w filmie "2 dni w Paryżu" w reżyserii Julie Delpy. Nie zagrzał tam jednak zbyt długo miejsca i już wkrótce spotkał go zupełnie wyjątkowy i niebywały zaszczyt zagrania u samego Quentina Tarantino w "Bękartach wojny".

Wycieczka do Hollywood nie trwała długo, zważywszy że akcja filmu miała miejsce w Europie. Nie powinno więc dziwić, że Daniel postanowił ponownie znaleźć się na planie u Julie Delpy i tym razem spędzić "2 dni w Nowym Jorku".

Po tak licznych i męczących występach na międzynarodowej arenie spotkała go jednak miła niespodzianka. Było to zaproszenie do udziału w niezwykłym przedsięwzięciu pt.: "7 dni w Hawanie".

U boku takich sław jak Benicio del Toro, Emir Kusturica, Gaspar Noé i śmietanki obsypanych nagrodami czołowych reżyserów współczesnego kina miał wreszcie okazję pokazać pełnię kunsztu aktorskiego i uwieść piękną piosenkarkę mieszkającą w stolicy Kuby - Cecilię.

Odpowiedź na to, czy jego doceniony na całym świecie urok podziałał na dziewczynę z Hawany, poznać będzie można w kinach od 19 kwietnia.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 7 dni w Hawanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje