Reklama

Ostatnie pożegnanie Agnieszki Fatygi

Odbył się pogrzeb Agnieszki Fatygi, znanej aktorki i piosenkarki. Uroczystość zorganizowano dopiero 1,5 miesiąca po śmierci artystki.

Agnieszka Fatyga spocznie na Powązkach

Msza święta odbyła się w kościele Św. Antoniego na ulicy Senatorskiej w Warszawie. Aktorka spoczęła na Powązkach Wojskowych.

Reklama

Agnieszka Fatyga zmarła 30 października w wieku 62 lat. Była matką wschodzącej gwiazdy polskiego kina Michaliny Olszańskiej.

"Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami" - napisała po śmierci Fatygi Michalina Olszańska, umieszczając link do piosenki "Kołysanka dla matki".

W nagraniu na YouTubie Fotygę pożegnał też mąż, aktor Wojciech Olszański.

"Moja żona z którą przeżyłem 37 lat odeszła dzisiaj od nas o godzinie 7.00 rano, nagle... Wszystko, co najgorsze dopiero przede mną, ale zasłużyła na to, by ją wspomnieć, bo była niezłomnym człowiekiem. Nigdy się nikomu nie sprzedała, nikomu nie obiecywała, poniosła za to wiele razów, nagonek. Była w życiu najlepszym, co mi się przytrafiło. Miała do mnie wielką cierpliwość. Kochała ludzi, aczkolwiek Ci co ją znali wiedzą, że była wielką samotnicą, ale bardzo empatyczną i dobrą. Może dlatego była wielką samotnicą, bo była dawcą, oddawała ludziom swoją energią" - powiedział Olszański.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Fatyga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje