Reklama

Reklama

Osiem razy "Nieśmiertelny"

Trwają przygotowania do realizacji piątej części z głośnego cyklu "Nieśmiertelny". Film "Highlander - The Journey Continues" nie jest jednak ostatnim przedsięwzięciem serii. Producenci Peter S. Davis i William N. Panzer chcą, aby powstały jeszcze kolejne trzy części słynnej opowieści.

Nad filmem "Highlander - The Journey Continues" pracuje Brett Leonard ("Kryjówka diabła"), a w głównego bohatera wcieli się już po raz piąty Christopher Lambert ("Odkupienie").

W obrazie wystąpi także Adrian Paul, bohater serialowej wersji "Nieśmiertelnego".

Szczegóły dotyczące realizacji kolejnych części, nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że producenci chcą, aby cykl składał się z ośmiu filmów.

Reklama

Przypomnijmy, że bohaterem cyklu jest tytułowy "nieśmiertelny", czyli Connor MacLeod. To jego dar i przekleństwo. Raniony w walkach nie ginie, ale musi patrzeć jak odchodzą jego ukochani. Od ponad 400 lat tuła się po świecie tocząc pojedynki, walcząc w bitwach i obserwując zmienne koleje historii.

Obraz "Highlander - The Journey Continues" wyprodukuje studio Lions Gate Films.

Filmy o "nieśmiertelnym", które powstały do tej pory, to: "Nieśmiertelny" (1986), "Highlander II: The Quickening" (1991), "Highlander III: The Sorcerer" (1994) i "Nieśmiertelny: Ostatnia rozgrywka" (2000).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje