Reklama

Oscarowi prezenterzy

Tim Robbins, Orlando Bloom i Salma Hayek - to kolejne gwiazdy, które podczas 77. ceremonii wręczenia Oscarów pojawią się na scenie Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles. Uroczyste wręczenie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się 27 lutego.

Tim Robbins w ubiegłym roku zdobył swego pierwszego Oscara - za drugoplanową rolę w filmie "Rzeka tajemnic". W 1995 roku nominowany był za reżyserię filmu "Przed egzekucją".

Reklama

Obecnie Tim Robbins pracuje na planie obrazu "War of the Worlds", który przygotowuje Steven Spielberg.

Aktor znany jest z udziału w takich filmach, jak między innymi "Drabina Jakubowa", "Gracz", "Skazani na Shawshank", "Misja na Marsa".

Orlando Bloom po raz pierwszy pojawi się w roli prezentera podczas oscarowej ceremonii. Aktor przygotowuje się obecnie do realizacji kontynuacji przebojowej opowieści "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły".

Orlando Bloom zagrał w takich produkcjach, jak między innymi "Helikopter w ogniu", "Ned Kelly", trylogia "Władca Pierścieni", "Troja".

Salma Hayek w 2003 roku nominowana była do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Frida". Obecnie aktorka pracuje na planie filmu "Paint" Roberta Altmana.

Salma Hayek znana jest z ról w takich obrazach, jak między innymi "Desperado", "Od zmierzchu do świtu""Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2", "Mali agenci 3D".

Zapraszamy na naszą specjalną stronę Oscary 2005!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek | Orlando Bloom | Tim Robbins | prezenter | Oscary | orlando | film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje