Reklama

Reklama

Ona wie, jak to się robi...

Jennifer Aniston ("Bruce Wszechmogący", "Dorwać byłą", "Nadchodzi Polly") jest jedną z tych aktorek hollywoodzkich, które doskonale posiadły sztukę kształtowania własnej kariery. Ona naprawdę wie, jak to się robi! A nie jest to łatwe, jak pokazują losy pozostałych pięciorga aktorów z serialu "Przyjaciele".

Aniston jako jedynej z całej serialowej "paczki" udało się przetrwać na topie po zakończeniu serialu. Co więcej, jej kariera stale się rozkręca!

Na duży ekran trafiają regularnie kolejne projekty z jej udziałem. Jak przypomniał sierpniowy "Film", suma, którą zarobiły jej filmy do tej pory jest oszałamiająca: 1 miliard 770 milionów dolarów!

A przy tym Aniston nie ogranicza się do czytania scenariuszy i przyjmowania propozycji. Jej zawodowe wybory nie są przypadkowe.

Aktorka starannie selekcjonuje nowe projekty, odrzucając te, w których dominuje czysta zgrywa. Woli takie, które poruszają ważne kwestie społeczne, acz często w tonie nie do końca serio. Tak uczyniła także w przypadku komedii "Tak to się teraz robi", która do kin trafi już 20 sierpnia.

Reklama

Aniston gra w niej główną rolę - kobiety, która decyduje się na sztuczne zapłodnienie i samotne macierzyństwo. Aktorka wzięła na siebie również obowiązki producentki wykonawczej filmu.

- To bardzo interesująca opowieść i naprawdę mocno niekonwencjonalna - wyjaśnia swoją decyzję. - Dlatego też nasza firma Echo Films zaangażowała się w produkcję.

Producent Albert Berger chwalił sobie współpracę z Aniston: - Rzecz jasna wpływała na produkcję, ale w subtelny i celny sposób.

Główną bohaterką filmu ""Tak to się teraz robi" jest Kassie (Aniston), wykształcona singielka, która dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Jason Bateman) nie jest przekonany, że to dobry pomysł, ale Kassie stawia na swoim, postanawiając skorzystać z usług dawcy spermy (Patrick Wilson).

W ostatniej chwili następuje nieoczekiwana podmiana... Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie.

Reklama

Reklama

Reklama