Reklama

Reklama

Oliwia Bieniuk zdradziła, gdzie dostała się na studia

Znamy już najbliższą przyszłość Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej po ukończeniu szkoły średniej będzie studiowała aktorstwo w jednej z warszawskich szkół.

Znamy już najbliższą przyszłość Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej po ukończeniu szkoły średniej będzie studiowała aktorstwo w jednej z warszawskich szkół.
Oliwia Bieniuk /Wojciech Stróżyk /Reporter

Oliwia Bieniuk zawojuje świat show-biznesu?

Oliwia Bieniuk o karierze w show-biznesie marzy już od kilku lat. 19-letnia córka zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma ambitne plany na przyszłość i zamierza pójść w ślady sławnych rodziców.

Choć z pewnością jest dopiero wschodzącą gwiazdą, to już zaliczyła telewizyjny debiut w "Tańcu z Gwiazdami". Drzwi do wielkiej kariery stoją przed nią otworem, a sama Oliwia nie ukrywa, że chce zrobić karierę aktorską, tak jak jej uwielbiana przez publiczność mama.

Reklama

Oliwia Bieniuk gwiazdą sieci

Oliwia Bieniuk, mimo młodego wieku, może pochwalić się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. 19-latka zgromadziła na Instagramie ponad 250 tys. fanów, którzy codziennie przeglądają jej wirtualną bibliotekę zdjęć.

Zresztą nic dziwnego, bo każdy wpis aspirującej celebrytki budzi sporo emocji. Oliwia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obiektyw ją kocha, co często wykorzystuje przy swoich publikacjach.

Oliwia Bieniuk będzie studiować aktorstwo

Niedawno Oliwia Bieniuk skończyła liceum i jesienią planuje iść na studia. Celebrytka już jakiś czas temu zapowiadała, że interesuje ją tylko aktorstwo.

Teraz podzieliła się z fanami na Instagrami swoimi najbliższymi planami na przyszłość. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Bieniuk od października będzie studiowała aktorstwo. Nie zobaczymy ją jednak w Akademii Teatralnej.

"Idę na studia aktorskie. Do Warszawskiej Szkoły Filmowej" - poinformowała fanów w mediach społecznościowych. Nieco uszczupli to domowy budżet w jej rodzinie, gdyż czesne w tej prywatnej placówce wynosi kilkanaście tysięcy złotych za rok nauki.

A gdzie zamieszka przyszła studentka? "Ciężko strasznie na ten moment cokolwiek znaleźć, ale mamy awaryjne mieszkanie z przyjaciółką na 10 miesięcy. A później będziemy szukać dalej" - zapowiedziała Oliwia Bieniuk.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | warszawska szkoła filmowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL