Reklama

Reklama

Olga Kalicka w dubbingu "Baleriny"

- Jestem podekscytowana faktem, że mogę wziąć udział w dubbingu do "Baleriny", ponieważ to pierwszy film kinowy, w którym użyczam głosu. Cieszę się tym bardziej, że wcielam się w tak barwną postać. Poza tym praca w dubbingu to dla mnie za każdym razem niesamowita przygoda” - ruszyły prace nad polską wersją językową animacji „Balerina” i jako pierwsza studio dubbingowe odwiedziła Olga Kalicka.

Olga Kalicka

Aktorka wciela się w rolę Kamili - rozkapryszonej, zadzierającej nosa dziewczynki, której największym marzeniem jest zatańczyć na deskach Opery Paryskiej... nawet gdyby po drodze do jego zrealizowania miała połamać rywalkom nogi.

Taniec jest wielką pasją Kalickiej, przyznaje, że w dzieciństwie jak większość dziewczynek marzyła, o tym by zostać baletnicą. I w pewnym sensie udało jej się to zrealizować, zajęła bowiem drugie miejsce w ostatniej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Bohaterka "Baleriny", 11-letnia Felicja, od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka - podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery.  Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Reklama

"Balerina" trafi na polskie ekrany 20 stycznia 2017.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka | Balerina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje