Reklama

Olga Borys szaloną seksoholiczką

W nowej komedii romantycznej "Porady na zdrady", która wejdzie do kin w listopadzie, zobaczymy m.in. Olgę Borys. Aktorka odgrywa rolę temperamentnej Sylwii, która z upodobaniem zaprasza kolejnych mężczyzn do swojej alkowy.

Olga Borys na planie filmu "Porady na zdrady"

Trwają prace nad komedią romantyczną "Porady na zdrady". Film reżyseruje niekwestionowany król tego gatunku filmowego, Ryszard Zatorski, twórca takich hitów jak "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie?" i "Dzień dobry, kocham Cię!". Główne role przypadły Magdalenie Lamparskiej, Annie Dereszowskiej i Mikołajowi Roznerskiemu. W obsadzie filmu znalazła się również Olga Borys.

Reklama

Centralną postacią w filmie jest Kalina, kreowana przez Lamparską. Zostaje ona zdradzona w dniu ślubu. To przykre doświadczenie skłania ją, by rozkręcić nietypowy biznes, który ma uderzyć w niewiernych mężczyzn. Pomaga kobietom, testując lojalność ich partnerów. Jej wspólniczką jest koleżanka Fretka (Anna Dereszowska). Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja. A kim jest Sylwia, w którą wciela się Olga Borys?

"To szalona seksoholiczka, która nie przepuści żadnemu facetowi, jaki stanie na jej drodze. Traktuje ich przedmiotowo. Jest dosyć śmieszna w swoim erotycznym rozbuchaniu. To postać, bez której nie byłoby całego zamieszania. Sylwia ma romans z narzeczonym Kaliny. To przez nią ślub nie doszedł do skutku" - mówi PAP Life Borys.

A jak aktorka zapatruje się na pracę detektywów, którzy testują wierność partnerów? "Nie wyobrażam sobie, żeby napuszczać na mojego męża taką profesjonalistkę. Pewnie byłabym zazdrosna już o sam fakt uwodzenia go przez testerkę. Poza tym ufamy sobie" - przyznaje Borys.

Na zdjęcia do filmu aktorka przyjechała z Dźwirzyna, nadmorskiej wsi leżącej nieopodal Kołobrzegu. Po zakończeniu pracy wróciła do wypoczywającej tam rodziny.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Borys | Porady na zdrady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje