Reklama

Reklama

Olga Bołądź zostanie mamą. Najważniejsza rola w życiu?

"Jestem szczęśliwą aktorką, że mogę grać różnorodne postaci. To jest dla mnie największym atutem tego zawodu" - wyznała Olga Bołądź. Aktorkę czeka jednak teraz wielomiesięczna przerwa w pracy - gwiazda serialu "Matka" ujawniła właśnie, że spodziewa się dziecka.

"Jestem szczęśliwą aktorką, że mogę grać różnorodne postaci. To jest dla mnie największym atutem tego zawodu" - wyznała Olga Bołądź. Aktorkę czeka jednak teraz wielomiesięczna przerwa w pracy - gwiazda serialu "Matka" ujawniła właśnie, że spodziewa się dziecka.
Olga Bołądź w filmie "Miłość na pierwszą stronę" /Mówi Serwis /materiały prasowe

Olga Bołądź na gali 30-lecia Polsatu zaprezentowała ciążowe krągłości. Na czerwonym dywanie zapozowała, czule obejmując brzuszek, a następnie potwierdziła Interii szczęśliwą nowinę - aktorka spodziewa się dziecka.

Ojcem jest zapewne partner aktorki - Kuba Chruścikowski. Olga Bołądź obecnie wychowuje 9-letniego syna, Brunona.

Olga Bołądź: Dla roli może poświęcić wiele

Aktorka nie boi się zawodowych wyzwań i niejednokrotnie udowodniła już, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Doskonale wie, że w zawód, który wykonuje, wpisana jest częsta zmiana wizerunku, nabywanie nowych umiejętności i mierzenie się ze swoimi słabościami.

Reklama

Niedawno oglądaliśmy ją w komedii "Miłość jest blisko" w reżyserii Radosława Dunaszewskiego, gdzie wciela się w rolę podróżniczki Mariki.  

Olga Bołądź chce pokazywać widzom różne swoje oblicza, jest więc dumna z tego, że może grać zarówno w produkcjach, które budzą skrajne emocje, jak i w tych nieco lżejszych. Dla roli jest w stanie wiele poświęcić. By uwiarygodnić na przykład postać, którą grała w "Służbach specjalnych" Patryka Vegi, diametralnie zmieniła swój wizerunek i ogoliła głowę na łyso.

"Jestem szczęśliwą aktorką, że mogę grać różnorodne postaci. To jest dla mnie największym atutem tego zawodu. Trudno mi jednak wybrać jedną ulubioną rolę, bo nie chciałabym się zamykać w jakiejkolwiek kategorii" - mówiła agencji Newseria Lifestyle Olga Bołądź.

W "Miłość jest blisko" aktorka gra Marikę, która jest podróżniczką i pisarką. Przyznaje, że prywatnie też bardzo lubi wyjazdy połączone z odkrywaniem urokliwych zakątków Polski i świata. Po wojażach z kolei z przyjemnością wraca do swoich domowych pieleszy.

"Kocham podróżować i staram się jak najczęściej poznawać nowe miejsca, regiony czy kraje. Ale też umówmy się, jak każdy lubię odpoczywać i spędzać czas z najbliższymi w domu" - mówi Olga Bołądź.

Olga Bołądź: Matka w serialu i w życiu

Olgę Bołądź możemy obecnie oglądać w serialu Polsatu "Matka". "Jest to opowieść o macierzyństwie, które trwa mimo braku dziecka" - powiedziała w rozmowie z Interią aktorka.

Serial "Matka" łączy komentarz na temat problemów społecznych z pełnym napięcia kryminałem. Autor scenariusza, Igor Brejdygant postawił sobie za zadanie stworzyć opowieść, w której wątek dramatu obyczajowego będzie równie rozwinięty co historia detektywistyczna, a wiodącą postacią nie będzie policjant, ale osoba prywatna. 

To m.in. scenariusz przyciągnął do tego projektu Olgę Bołądź.

Jest to opowieść o bardzo trudnym temacie, który cieszę się, że poruszyliśmy, o samobójstwie malutkiego dziecka. I o tym, co się dzieje z rodziną po tej sprawie. Jak radzi sobie matka, jak nie może sobie poradzić. Odkrywamy też, niestety, złe rzeczy w tym filmie. Ten film będzie mocnym kinem, dramatycznym i poruszającym. Cieszę się, że też następuje taki płodozmian w tych rzeczach, które gram. Że mogę zmierzyć się z tak mrocznymi bohaterami - mówiła Interii.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Olga Bołądź

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy