Reklama

Olbrychski w thrillerze "Sęp"

Trwają zdjęcia do polskiego thrillera "Sęp", który ma być kinowym wydarzeniem w 2012 roku. Bohaterów tej produkcji grają Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski, który opowiedział nam o pracy na planie.

Film "Sęp" opowiada historię dwóch policjantów, prowadzących śledztwo. Tyle wiadomo o tej produkcji. Szczegóły fabuły trzymane są w tajemnicy, a aktorom nie wolno nic mówić poza bardzo ogólnymi rzeczami.

Reklama

Nam jednak udało się porozmawiać z gwiazdami tej produkcji, podczas niedawnej wizyty na planie. Daniel Olbrychski gra doświadczonego policjanta, asa wydziału zabójstw.

- Ten scenariusz jest bardzo dobrze napisany. Eugeniusz Korin jest doświadczonym reżyserem teatralnym. Jest bardzo dobrze przygotowany do pracy na planie. Bardzo się cieszę, że gram w jego debiucie fabularnym - powiedział w rozmowie z Interia.tv Daniel Olbrychski.

- Gram kogoś troszkę młodszego do siebie, starego asa policji kryminalnej wydziału zabójstw. Przydzielono mnie do [pomocy] przy rozwiązaniu niezwykle trudnej i skomplikowanej sprawy. Młodego asa policji, nazywanego "Sępem", gra Michał Żebrowski. Więcej powiedzieć nie mogę - dodał aktor.

W "Sępie" występują przede wszystkim mężczyźni, lecz na ekranie pojawią się także dwie piękne aktorki - grająca główną rolę kobiecą Anna Przybylska oraz Anna Dereszowska, która pojawi się w roli przesłuchiwanej...

W filmie zobaczymy także m.in. Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Seweryna, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę.

Zdjęcia trwają od 12 lipca, a ostatni klaps przewidziany jest na pierwsze dni września. Premiera odbędzie się w 2012 roku.

Producentem "Sępa" jest firma Scorpio Studio.


Ciekawi Cię, co jeszcze w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: thriller | Michał Żebrowski | Daniel Olbrychski | Sęp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje