Reklama

Odebrał prestiżową nagrodę. Jego reakcja stała się hitem internetu

Podczas 29. rozdania nagród Critics' Choice Harrison Ford odebrał wyróżnienie za całokształt twórczości. Aktor podziękował wszystkim we wzruszającej mowie. Z kolei jego wcześniejsza reakcja na pojawienie się na scenie kolegi z planu stała się wiralem.

"Jestem szczęśliwy, że mogę być dzisiejszej nocy z wami i widzieć, jak zmienia się nasza branża" - mówił Ford. "Wielu utalentowanych ludzi ma dziś możliwości, które nie istniały we wczesnym okresie mojej kariery. Naprawdę mnie to cieszy".

Aktor podziękował także swojej żonie, aktorce Caliscie Flockhart. "Zawsze wspiera mnie, gdy potrzebuję dużo wsparcia — a potrzebuję dużo wsparcia" — mówił odtwórca ról Hana Solo i Indiany Jonesa. Słuchająca go gwiazda serialu "Ally McBeal" miała łzy w oczach.

Reklama

"Jestem wdzięczny wspaniałym aktorom — tak wielu jest ich tutaj — z którymi pracowałem i jestem szczęśliwy za możliwości, które miałem" - kontynuował. "Dziękuję, nie będę już zabierał więcej waszego czasu".

Harrison Ford reaguje na Jasona Segela

Forda zapowiedział Jason Segel, z którym wystąpił w serialu "Terapia bez trzymanki". Produkcja debiutowała w styczniu 2023 roku na platformie Apple TV+. Już zapowiedziano jej drugi sezon.

Kamery uchwyciły reakcje Forda na pojawienie się jego kolegi z planu na scenie. Odtwórca roli Indiany Jonesa głośno wypowiedział imię Segela, a następnie zaczął bić mu brawo. Ford wydawał się zaskoczony jego obecnością. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harrison Ford
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy