Reklama

Reklama

Od zawsze chciała być Kobietą-Kotem

Anne Hathaway ujawniła, że jednym z jej największych zawodowych pragnień było zawsze zagranie Kobiety-Kota. Już wkrótce marzenie aktorki się spełni.

Hathaway, nominowana do Oscara za występ w filmie "Rachel wychodzi za mąż" (2008) Jonathana Demme'a, jest ponadto znana z ról w filmach takich jak "Pamiętnik księżniczki" (2001), "Diabeł ubiera się u Prady" (2006), "Ślubne wojny" (2009) czy "Alicja w Krainie Czarów" (2010). Teraz amerykańska gwiazda podąży śladem Michelle Pfeiffer oraz Halle Berry, wcielając się w postać Kobiety-Kota w najnowszej części przygód Batmana.

"Tym, którym nie podoba się to zdjęcie [mogę powiedzieć], że widać na nim tylko ułamek tego, jak naprawdę wygląda ten kostium. Tym, którym jednak przypadło ono do gustu, mogę tylko pogratulować dobrego smaku" - Hathaway zareagowała na krytykę pod swoim adresem po publikacji fotosa z najnowszego obrazu o Batmanie.

Reklama

Według serwisu Batman News postać Catwoman ma być "jedną z najlepiej napisanych postaci" jakie widzieliśmy w dotychczasowych filmach serii. Niewykluczone więc, że Hathaway "skradnie" cały film, tak jak zrobił to Heath Ledger w "Mrocznym rycerzu".

Bohaterka Hathaway ma mieć w "The Dark Knight Rises" sporo widowiskowych, kaskaderskich scen, m.in. wyskakiwanie z okna na wysokim piętrze oraz zuchwałą kradzież Batpoda. Rola Catwoman wymagać będzie jednak od aktorki nie tylko fizycznej sprawności ,ale również psychologicznej wiarygodności, jej bohaterka ma bowiem za sobą burzliwą przeszłość: w dzieciństwie była wykorzystywana seksualnie, pracowała również jako striptizerka.

W filmie Christophera Nolana Hathaway pojawi się obok: Christiana Bale'a, Toma Hardy'ego, Gary'ego Oldmana oraz Michaela Caine'a.

"Kiedy zaczęłam grać i wystąpiłam w 'Pamiętniku księżniczki' wiele osób pytało mnie: Czy teraz spełniło się twoje marzenie? Czy tak jak inne dziewczynki zawsze chciałaś być księżniczką? Prawda była taka, że marzyłam o byciu Kobietą-Kotem" - powiedziała aktorka. "Bardzo się cieszę, że to się udało" - dodała.

"The Dark Knight Rises" trafi na ekrany kin 20 lipca 2012 roku.

Ciekawi Cię, co jeszcze w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mroczny Rycerz powstaje | Anne Hathaway | batman

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy