Reklama

O jakich prezentach marzą gwiazdy?

Wolą kogoś obdarować czy raczej dostać prezent? Czy łatwo jest znaleźć podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy najbliższych? O świątecznych prezentach opowiadają Roma Gąsiorowska, Agnieszka Włodarczyk i Iwona Pavlovic.

- Bardzo długo wierzyłam w świętego Mikołaja i pisałam do niego listy. Lubię prezenty i ten moment w święta, kiedy się je wręcza - mówi w rozmowie z Interia.tv Roma Gąsiorowska.

Reklama

- Nie zawsze znajdowałam pod choinką to, co było w liście. Z racji czasów, w jakich się wychowywałam, nie było to łatwe. Moje wymagania często były zbyt wygórowane, więc bywało, że dostawałam... substytut - dodaje ze śmiechem aktorka.

A jaki jest wymarzony prezent Romy Gąsiorowskiej?

- Nie mam takiego, ale na pewno dostanę coś, bo będzie dla mnie wyjątkowe. W dzieciństwie uwielbiałam dostawać kredki i rzeczy, z których można coś stworzyć.

Agnieszka Włodarczyk ma kłopot z prezentami... Uwielbia je dawać, natomiast nie jest jej łatwo przyjmować.

- Wolę sama robić prezenty niż je dostawać. Szczerze mówiąc, chyba nie umiem przyjmować prezentów, zdecydowanie wolę je dawać - opowiada nam Agnieszka Włodarczyk.


- Prezenty, które daję innym są przemyślane. To nie są rzeczy przypadkowe, robione na ostatnią chwilę. Jedyny problem jest taki, że trudno jest mi utrzymać w tajemnicy, co są za prezenty, bo chcę je wręczyć jak najwcześniej. Korci mnie zawsze, że je dać przed świętami - wyjaśnia.

Aktorka wcale nie marzy o wyjątkowych prezentach. Pod choinką chciałaby na przykład znaleźć... nowy garnek.

- Najbardziej lubię dostawać prezenty praktyczne. Nie przepadam na przykład za kwiatami. Jeśli kwiaty, to w doniczce. Wolę dostać coś do kuchni - na przykład nowy garnek. Dlatego staram się wybierać prezenty dla innych tym samym kluczem.


Iwona Pavlovic nie przejmuje się prezentami. Już na kilka tygodni przed świętami wszystko ma przygotowane.

- W swoim życiu prywatnym jestem bardzo poukładana. Wszystko od dawna mam już kupione i przygotowane. Są prezenty dla każdego członka mojej rodziny - mówi.

Czarna Mamba przy okazji zdradza, na jaki prezent sama czeka.

- Marzy mi się coś na szyję. Może Mikołaj usłyszy i coś mi przyniesie? Byłam w tym roku bardzo grzeczna i liczę, że coś pod choinką znajdę - dodaje ze śmiechem.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: jacy | Iwona | iwona pavlovic | jaki | 'Gwiazdy'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje