Reklama

​Nowy zwiastun finałowej części "Igrzysk śmierci"! Katniss powraca

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" to ostatnia już odsłona największej filmowej serii ostatnich lat. W polskich kinach film oglądać będziemy od 20 listopada.

Jennnifer Lawrence powraca jako Katniss Everdeen

Jeszcze przed premierą nowego zwiastuna w sieci pojawiły się głosy, że wiele wskazuje na to, iż będzie to najlepszy film z serii.

"Święta trójca Igrzysk", jak nazywa Jennifer Lawrence, Liama Hemswortha i Josha Hutchersona amerykańska prasa, nie kryje smutku, że wspólna przygoda z "Igrzyskami" dobiegła końca.

- Mam nadzieję, że inspirujemy naszą publiczność do myślenia - mówiła Lawrence podczas poświęconemu serii panelowi (9 lipca), który odbył się w San Diego w ramach Międzynarodowego Konwentu Komiksowego  (Comic-Con International). Wszyscy troje przyznali, że filmowa seria, której poświęcili kilka lat, miała na nich wielki wpływ. - Zawsze będzie bardzo szczególnym momentem naszego życia - stwierdził Hemsworth.

Reklama

Lawrence i Hutcherson podkreślali, jak świetnie im się razem pracowało. - Jennifer  jest tak szalona i szczera, że przy niej także inni czują, iż mogą być sobą - mówił aktor. Lawrence dodawała: - Nie tęsknię za nim, bo nadal często się spotykamy. Ale tęsknię za pracą z nim. Nasze porozumienie na planie było wyjątkowe.  

W ekranizacji powieści autorstwa Suzanne Collins udział wzięli również m.in. Woody Harrelson, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman i Donald Sutherland.

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss (Lawrence) wspierana przez Gale’a (Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" w kinach od 20 listopada!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje