Reklama

Nowy film Mela Gibsona w marcu

Opóźniona premiera filmu "Beaver" w reżyserii Jodie Foster z główną rolą Mela Gibsona odbędzie się w marcu w ramach festiwalu South by Southwest w miejscowości Austin w stanie Teksas.

Zaplanowana na 2010 rok premiera filmu została opóźniona, kiedy światło dzienne ujrzały nagrania prywatnych rozmów gwiazdy filmu - Mela Gibsona z matką jego dziecka, rosyjską piosenkarką Oksaną Grigoriewą.

Reklama

Gwiazdorska para rozstała się w kwietniu 2010 w wyjątkowo skandalicznych okolicznościach. Rosyjanka oskarżyła swojego byłego partnera o to, że pobił ją w trakcie styczniowej sprzeczki. Fragmenty nagranych przez kobietę kłótni pojawiły się następnie w internecie i w nagłówkach gazet na całym świecie.

W filmie "Beaver" Gibson wciela się w znerwicowanego męża i ojca, którego problemy z komunikacją prowadzą do zabawnego zaburzenia. Kontaktuje się on z ludźmi używając do tego celu znalezionej na śmietniku pacynki ... bobra.

Festiwal South by Southwest odbywa się w dniach 11-20 marca w Austin w stanie Teksas. Rzecznik Gibsona powiedział, że nie wie jeszcze czy gwiazdor pojawi się na festiwalu, by promować swój film.

Aktor zajęty jest bowiem prowadzeniem z była partnerką zaciętej batalii o prawo do opieki nad ich córką Julią.

Gibson i Foster pracowali już razem w 1994 roku na planie filmu "Maverick". Rola w obrazie "Beaver" jest pierwszym ekranowym występem aktora od czasu mającego premierę w kwietniu 2010 roku obrazu "Furia".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mel Gibson | Jodie Foster | MeLE | marca | \ Film | Gibson Mel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje