Reklama

Nowy film Agnieszki Holland

​Agnieszka Holland nakręci thriller psychologiczny. Film ma powstać na podstawie współczesnej powieści amerykańskiego pisarza Petera Swansona "The Kind Worth Killing".

Agnieszka Holland już planuje nowy film

Jak informuje portal Stowarzyszenia Filmowców Polskich sfp.org.pl, książka Petera Swansona "The Kind Worth Killing" już pod koniec kwietnia ukaże się na polskim rynku wydawniczym pod tytułem "Czasem warto zabić". Na jej podstawie scenariusz do najnowszego filmowego projektu Agnieszki Holland napisał Christopher Kyle.

Reklama

Ten sam autor ma już na swoim koncie kilka innych scenariuszy, m.in. do takich produkcji jak "K-19" czy też "Aleksander".

Obsada najnowszego filmu Agnieszki Holland nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że będzie to thriller psychologiczny z elementami czarnej komedii.

Powieść "Czasem warto zabić" rozpoczyna się od spotkania dwojga nieznajomych ludzi na lotnisku. On wyznaje, że przyłapał żonę na zdradzie i marzy o tym, by ją zabić. "No to zabij" - mówi ona. To proste zalecenie uruchamia serię nieprzewidywalnych wydarzeń... Ile z tej literackiej opowieści odnajdziemy na dużym ekranie?

Zanim Agnieszka Holland wejdzie na kolejny plan filmowy, widzowie zobaczą realizowany przez nią na Dolnym Śląsku "Pokot", z Agnieszką Mandat w roli głównej.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Holland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje