Reklama

Nowe projekty Kristen Stewart

Kristen Stewart (saga "Zmierzch", "W drodze", "Królewna Śnieżka i Łowca") nie zamierza odpoczywać i planuje pracować przez całe lato. Najpierw uda się do Guantanamo, a później do Szwajcarii, aby zagrać w dwóch nowych produkcjach.

Najpierw Kristen Stewart wcieli się w młodą kobietę, która ucieka z rodzinnego miasteczka i zaciąga się do wojska, mając nadzieję, że odbędzie służbę w Iraku. Jej podwładni wysyłają ją jednak do... Guantanamo.

Reklama

Na miejscu kobieta poznaje co to nienawiść i nadużycia w stosunku do muzułmańskich mężczyzn. Co ciekawe, nawiązuje przyjaźń z jednym z więźniów, który od ośmiu lat przebywa w Guantanamo.

Za kamerą filmu zatytułowanego "Camp X-Ray" stanie, debiutujący w tej roli, Peter Sattler, który pracował przy produkcji takich filmów, jak "Spacer po linie" i "Star Trek".

Następnie Stewart dołączy do obsady obrazu "Sils Maria", który będzie kręcony w Szwajcarii.

Młoda aktorka pojawi się na planie u boku Juliette Binoche, która wciela się w Marię Enderes, znaną aktorkę, popadającą w obsesję na punkcie młodziutkiej Joan (Chloe Mortez). Dziewczyna, która jest wschodzącą gwiazdą kina, ma wystąpić w remake'u pewnego filmu, grając rolę, która kiedyś przyniosła Marii sławę.

Stewart zagra asystentkę Binoche. Rolę tę początkowo miała grać Mia Wasikowska, ale wycofała się z produkcji. Reżyserem obrazu będzie Oliver Assayas ("Zakochany Paryż", "Carlos").

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guantanamo | Binoche Juliette | Kristen Stewart

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje