Reklama

Nowa komedia Jennifer Aniston

Pomimo miażdżących recenzji komedii "Dorwać byłą", ostatniego filmu z udziałem Jennifer Aniston - gwiazda nie wygląda na zmartwioną i w odważnej, krótkiej sukience pojawiła się na planie najnowszej komedii - "Just Go With It" - do której zdjęcia powstają w Beverly Hills.

Na planie towarzyszyli jej Adam Sandler i Brooklyn Decker.

Reklama

Mimo że "Dorwać byłą" okazał się klapą i po premierowym weekendzie zajmował dopiero 3. miejsce w zestawieniu box office - aktorka rozpływała się w uśmiechach.

W nowym filmie 41-letnia Aniston wciela się w rolę samotnej matki, która udaje rozwodzącą się z bohaterem granym przez Sandlera żonę. Komedia, która początkowo miała nosić tytuł "The Pretend Wife" trafi do kin w lutym 2011 roku.

Jeszcze w tym roku na ekranach pojawi się zaś... kolejna komedia romantyczna z udziałem Aniston. W filmie "The Switch" aktorka wcieli się w postać 40-letniej singielki, która decyduje się na sztuczne zapłodnienie.

"Dorwać byłą" trafi na ekrany polskich kin 23 kwietnia. Aniston partneruje w nim Gerald Butler, który wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony (Aniston), która nie wróciła z warunkowego zwolnienia.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | komedia | Aniston

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje