Reklama

Niezależny projekt Natalie Portman

Natalie Potrman, bohaterka filmów "Atak klonów", "Leon zawodowiec" i "Marsjanie atakują!", wystąpi w niskobudżetowym dramacie "Large's Ark". Reżyserem, scenarzystą i odtwórcą jednej z ról będzie hollywoodzki aktor Zach Braff ("Tajemnica morderstwa na Manhattanie").

"Zagram faceta, który od 10 lat nie utrzymywał żadnych kontaktów ze swoją rodziną. Po tym czasie mężczyzna pojawia się w domu dopiero na pogrzebie swojej matki. Bohater zapomniał przez lata kim tak naprawdę jest i jakie są jego korzenie. Przypadkowe poznanie młodej dziewczyny na pogrzebie powoduje, że mężczyzna zaczyna zastanawiać się nad powrotem" - tak o fabule filmu mówi Zach Braff.

Reklama

"Zawsze myślałem o Natalie Portman jako o bohaterce mojego filmu. Nigdy nie marzyłem, że zgodzi się na udział w tak skromnej produkcji" - dodał twórca.

Zdjęcia do filmu "Large's Ark" mają rozpocząć się na wiosnę 2003 roku, kiedy tylko Zach Braff zakończy prace nad serialem dla stacji NBC, a Natalie Portman zejdzie z planu najnowszego obrazu Anthony'ego Minghelli, "Cold Mountain".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman | "Leon zawodowiec" | natalia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje