Reklama

Reklama

Niepowtarzalny styl, klasyczna uroda

Sienna Miller ("Gwiezdny pył", "Dziewczyna z fabryki", G.I. Joe: Czas kobry") uważa, że jej bliska przyjaciółka Keira Knightley ("Anna Karenina", "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Niebezpieczna metoda") jest ponadczasową gwiazdą filmową.

31-letnia gwiazda, która w 2008 roku zagrała u boku Keiry Knightley w filmie "The Edge Of Love", uważa, że jej przyjaciółka ma niepowtarzalny styl, a jej klasyczna uroda sprawia, że bez względu na to, co założy, zawsze wygląda doskonale.

"Pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy, gdy o niej myślę [Keira Knightley - przyp. red.] to lata 40. Jej urok jest ponadczasowy, właściwy największym gwiazdom filmowym. Jednak - co jest w niej niesamowite - potrafiłaby się również odnaleźć w stylu grunge, charakterystycznym dla ducha lat 90. Keira jest zachwycająca" - twierdzi Sienna Miller.

Reklama

"Mówi się tak zazwyczaj o ludziach, którzy podążają za modą, mają swój styl, ale prawdą jest, że Keira nie przykłada wielkiej wagi do tego, co założy. Mogłaby mieć na sobie nawet papierową torbę, a i tak wyglądałaby pięknie" - dodaje aktorka.

28-letnia Keira Knightley była do tej pory "twarzą" licznych kampanii reklamowych największych domów mody, włączając w to najnowszą kampanię perfum "Coco Mademoiselle" Chanel.

Knightley przyznaje, że lubi bawić się modą.

"Lubię tę fantazję, z którą wiąże się moda. Uwielbiam łamać tę stylowe konwencję, tworzyć nowe osobowości i upodabniać się do nich. Nie mam nic przeciwko ubraniu zwiewnej sukienki w kwiaty w deszczowy dzień. To nadaje życiu kolorów" - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla magazynu "Marie Claire".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Na co do kina?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przyjaciółka | Keira Knightley | gwiazda filmowa | film | aktorka | Sienna Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL