Reklama

Nieodpowiedzialna Lohan

Lindsay Lohan zachowuje się podobno w mocno nieodpowiedzialny sposób na planie swojego nowego filmu "Georgia Rule" ("Twarda sztuka"). Dwudziestoletnia awanturniczka została publicznie skrytykowana przez reżysera Jamesa G. Robinsona, który w ten sposób chce przywołać ją do porządku.

List przygotowany przez reżysera dla prasy mówi o notorycznym spóźnianiu się aktorki, która czasem nawet nie pojawia się na planie wcale. Jej zachowanie Robinson porównuje do zachowania rozpuszczonego dziecka; jest nieodpowiedzialna i zachowuje się w sposób nieprofesjonalny.

Dodaje również, że zachowanie aktorki wpływa na pozostały personel, co z kolei bezpośrednio wpływa na realizację zdjęć.

Być może młoda gwiazda po prostu zbytnio wczuła się w swoją rolę. W "Georgia Rule" gra bowiem zbuntowaną, krzykliwą nastolatkę Rachel, która pije, przeklina i jest poza jakąkolwiek kontrolą.

Reklama

Po kolejnym wybryku córki, matka (Felicity Huffman) postanawia wyjechać z nią na wieś do babci, Matriarch Georgii (Jane Fonda). Georgia nie jest typową babcią, żyje według sztywnych zasad i każdy, kto mieszka pod jej dachem, musi się do nich zastosować.

Podczas, gdy Rachel stopniowo godzi się z perspektywą zmarnowanych wakacji, Georgia dostrzega w swojej nieokrzesanej wnuczce pewne zmiany. W ciągu pobytu na farmie cała trójka wystawiona będzie na rozmaite próby, dotrze do dawno zapomnianych rodzinnych tajemnic, by w końcu pojąć, że więzy rodzinne są wieczne. Polska premiera filmu przewidziana jest na sierpień 2007.

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: Lindsay Lohan | rule | georgia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy