Reklama

Nie żyje Kim Mi-soo. Tragiczna śmierć 29-latki

Koreańska aktorka Kim Mi-soo nie żyje. Jej ciało zostało znalezione pod hotelem, w którym przebywała. Sprawę tragicznej śmierci aktorki znanej m.in. z produkcji Netflixa bada policja. Miała zaledwie 29 lat.

Koreańska aktorka Kim Mi-soo nie żyje. Jej ciało zostało znalezione pod hotelem, w którym przebywała. Sprawę tragicznej śmierci aktorki znanej m.in. z produkcji Netflixa bada policja.  Miała zaledwie 29 lat.
Kim Mi-soo (Źródło: Twitter) /Twitter /materiały prasowe

5 stycznia 2022 roku światowe media obiegła wstrząsająca informacja. Agencja Landscape Entertainment poinformowała o tragicznym w skutkach wypadku, w wyniku którego zginęła 29-letnia aktorka, Kim Mi-soo. Ciało modelki zostało znalezione w kałuży krwi pod hotelem w Sapporo, w którym przebywała.

Przyczyny i okoliczności śmierci Kim nie są jeszcze znane. Sprawę bada lokalna policja. Wiadomo jedynie, że na 22. piętrze hotelu znajdował się pokój 29-latki. To z niego kobieta najprawdopodobniej wypadła. Agencja Landsdcape Entertainment apeluje jednak, aby powstrzymać się od plotek i domysłów na temat zgonu aktorki.

Reklama

Pogrzeb Kim Mi-soo będzie miał charakter prywatny. W oświadczeniu agencja przekazała, że rodzina jest mocno wstrząśnięta wiadomością o tragicznej śmierci bliskiej im osoby.

Kim Mi-soo: Kariera

Kim Mi-soo rozpoczynała swoją karierę w 2018 roku od niewielkiej roli w koreańskiej produkcji telewizyjnej. W zeszłym roku zagrała swoją pierwszą większą rolę, gdy wcieliła się w drugoplanową postać w filmie "Hi Bye, Mama!". Następnie zaangażowano ją do serialu wyprodukowanego przez Netflixa pt. "The School Nurse Files". To produkcja, która opowiada o pielęgniarce z niezwykłymi zdolnościami, która chroni bliskich przed potworami widocznymi tylko przez nią.

Wystąpiła także w produkcji Disney+ pt. "Przebiśnieg". Koreańska aktorka zagrała jedną z drugoplanowych ról w tym dramacie politycznym, który opowiada o działaniach ruchu demokratycznego w Korei Południowej w 1987 roku. Była także modelką.

Kim Mi-soo zmarła 5 stycznia 2022 roku. Miała zaledwie 29 lat. Przyczyny i okoliczności jej śmierci nie są jeszcze znane.


RMF/INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy