Reklama

Nie żyje Jackie Stallone, matka Sylvestra Stallone'a

Pod koniec listopada obchodziłaby swoje 99 urodziny. Nie żyje Jackie Stallone, matka hollywoodzkiego gwiazdora Sylvestra Stallone, nazywana "królową Hollywood". O jej śmierci poinformował syn Frank. Zmarła w poniedziałek, 21 września 2020 roku.

Jacqueline Stallone obchodziłaby 29 listopada 2020 roku swoje 99. urodziny

Frank Stallone napisał w mediach społecznościowych, że Jackie Stallone "zmarła podczas snu".

Reklama

"Dziś rano [21 września] straciliśmy naszą matkę, Jackie. Była matką czwórki dzieci, Tommy'ego, Sylvestra, Frankiego i mojej zmarłej siostry Toni Ann. Była niezwykłą kobietą - codziennie trenowała, była pełna odwagi, nieustraszona. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła" - napisał syn Frank.

"Trudno było jej nie lubić, była osobą bardzo ekscentryczną i ekstrawagancką (...) Nigdy nie nosiła maski, to była rewolucyjna dziewczyna (...) Kiedy znasz kogoś od 70 lat, jest ciężko i smutno. Miała siedmioro wnuków i troje prawnuków" - wyznał.

"Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królową przez całe jej życie. Nigdy już do niej nie zadzwonię, żeby mogła krzyczeć na mnie, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu" - dodał Frank.

RMF/INTERIA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Jackie Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje