Reklama

Reklama

Nie żyje Charles Levin

Policja znalazła zwłoki 70-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze uważają, że jest to ciało Charlesa Levina. Aktor zaginął na początku lipca.

Charles Levin (12.03.1949 - 08.07.2019)

Zaginięcie aktora zgłosił jego syn. 8 lipca zawiadomił policję, że od kilku dni nie może się skontaktować z ojcem. Służby rozpoczęły poszukiwania 70-letniego aktora. 

W sobotę jeden z mieszkańców miasta Selma w Oregonie, znalazł na poboczu drogi opuszczony samochód. W środku pojazdu znajdowały się zwłoki mopsa. Aktor rzadko rozstawał się ze swoim psim pupilem.

Niedaleko samochodu odnaleziono ciało mężczyzny. Policja uważa, że jest to poszukiwany Charles Levin. Lekarz sądowy dokona ostatecznej identyfikacji szczątków. Nie jest jeszcze znana przyczyna śmierci aktora. 

Reklama

Charles Levin wystąpił w wielu kultowych filmach i serialach. Największą popularnością cieszył się w latach 80. i 90. Fani pokochali go za rolę policjanta w serialu "Alice". Serialomaniacy mogą kojarzyć go również z "Prawników z Miasta Aniołów", "Doogiego Howsera, lekarza medycyny", "Prawa i bezprawia" czy "Dzieciaków, kłopotów i nas".

Aktor grał również w filmach Woody'ego Allena: "Annie Hall" i "Manhattan".


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Charles Levin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy